Підвищуємо безпеку: Google Play впроваджує функцію біометричної верифікації

Google Play представляє оновлення системи перевірки покупок, щоб підвищити рівень безпеки та спростити процес купівлі. Цей додатковий рівень безпеки допомагає запобігти несанкціонованим транзакціям і забезпечує душевний спокій, особливо для користувачів, які користуються спільними пристроями або турбуються про випадкові покупки.

Google Play підвищує безпеку покупок за допомогою біометричної верифікації

Google Play Protect

Раніше, щоб увімкнути верифікацію покупки, користувачі повинні були вводити пароль свого облікового запису Google для кожної транзакції. Хоча цей метод був ефективним, він міг бути незручним. Майбутнє оновлення усуває потребу в паролі, дозволяючи біометричну верифікацію, наприклад, розблокування за відбитком пальця або обличчям.

Ця невелика зміна приносить значні переваги, спрощуючи процес верифікації та заохочуючи користувачів підвищувати рівень безпеки, увімкнувши верифікацію покупок. Це особливо корисно для користувачів, які покладаються на паролі або намагаються запам’ятати пароль до свого облікового запису Google.

Варто зазначити, що це оновлення стосується лише білінгової системи Google Play. Транзакції, здійснені за межами Google Play, наприклад, прямі покупки в додатку, можуть мати інші методи верифікації.

Увімкнути перевірку покупок за допомогою біометричної автентифікації дуже просто. У додатку Google Play перейдіть до налаштувань свого профілю і знайдіть опцію “Верифікація покупок”. Там ви можете увімкнути перемикач “Біометрична перевірка”. Пам’ятайте, що це потрібно зробити для кожного облікового запису Google і пристрою, який ви використовуєте.

Після активації верифікації покупок усі покупки в Google Play, включаючи додатки, книги, фільми та внутрішні транзакції, потребуватимуть підтвердження за допомогою відбитка пальця або розблокування обличчям. Цей додатковий крок допомагає запобігти випадковим покупкам і несанкціонованим списанням коштів, особливо для користувачів, які користуються спільними пристроями.

Впроваджуючи це оновлення, Google Play робить акцент на безпеці користувачів, забезпечуючи при цьому безперешкодний процес купівлі. Ця зміна дає користувачам можливість керувати своїми витратами і створює більш безпечний цифровий ринок.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua