Розкрийте свій творчий потенціал: Google Photos представив чарівну гумку для всіх користувачів

Вивчення коду додатка Google Photos (розбір APK) дозволяє припустити, що в популярному інструменті “Чарівна гумка” можуть з’явитися цікаві оновлення. Ці потенційні зміни можуть розширити його доступність і додати функцію збереження даних.

Google Photos Magic Eraser: Потенційне оновлення для ширшої доступності та керування сховищем

Google Magic Eraser

Чарівна гумка для всіх?

Наразі Чарівна гумка, популярна функція в Google Фото, доступна лише для підписників Google One. Ця функція дозволяє користувачам легко видаляти небажані елементи зі своїх фотографій – від фотобомбардувальників, що відволікають увагу, до непривабливих ліній електропередач – лише кількома дотиками. Крім того, функція “Камуфляж” у Magic Eraser дозволяє плавно зливати об’єкти з фоном, покращуючи загальну композицію зображення.

Нещодавнє видалення APK свідчить про те, що Google, можливо, планує зробити Magic Eraser функцією, доступною для всіх користувачів у Google Фото, що потенційно усуне потребу в підписці на Google One. Наразі користувачі можуть спробувати Magic Eraser безкоштовно, але для збереження відредагованих фотографій потрібна підписка на Google One. Це оновлення буде вітатися багатьма користувачами, які шукають більш спрощену роботу з редагуванням фотографій.

Управління сховищем на горизонті?

Видалення APK також натякає на можливу появу нової функції керування сховищем у Google Фото. Хоча деталі ще не зрозумілі, ця функція може допомогти користувачам оптимізувати існуючу фототеку, потенційно зменшивши споживання місця в сховищі. Це доповнення було б цінним для користувачів, які мають справу з обмеженим простором для зберігання даних на своїх пристроях.

Попереду ще багато роботи

Важливо зазначити, що ці потенційні зміни ґрунтуються на результатах деактивації APK і не були офіційно підтверджені компанією. Однак вони дають змогу зазирнути в майбутнє Google Фото і продемонструвати прагнення компанії надавати користувачам розширені можливості для редагування та управління фотографіями. Поки ми чекаємо на офіційні анонси, ця інформація може викликати хвилювання щодо майбутніх можливостей.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua