Корпорація Майкрософт розпочала розповсюдження великого обов’язкового оновлення Windows 11

Оновлення Windows 11 Moment 5 було повністю розгорнуто для всіх користувачів в рамках оновлення безпеки “Вівторок патчів” у квітні 2024 року від корпорації Майкрософт. Це сталося після поступового випуску, коли ентузіасти мали можливість отримати доступ до оновлення вручну з лютого, а потім як додаткове оновлення через Windows Update з березня.

Оновлення Windows 11 Moment 5 тепер обов’язкове для всіх користувачів

Оновлення Moment 5 зосереджене на покращенні користувацького досвіду та доступності завдяки ключовим функціям, серед яких:

  • Покращена функція Nearby Sharing: Легко обмінюйтеся даними між пристроями за допомогою функції Nearby Sharing.
  • Спрощені макети оснащення: Легко створюйте макети вікон і керуйте ними завдяки вдосконаленим функціям Snap Layouts.
  • Покращений штучний інтелект Copilot: Помічник Copilot AI тепер має розширену функціональність, і доступ до нього можна отримати без входу в обліковий запис Microsoft.
  • Живий екран блокування: Будьте в курсі подій завдяки динамічним карткам MSN на екрані блокування, що відображають прогноз погоди, курси валют та іншу корисну інформацію.
  • Вдосконалена програма налаштувань: Спрощена навігація в налаштуваннях завдяки вдосконаленню програми “Налаштування”.

Це лише деякі з багатьох нових функцій, представлених в Moment 5. Серед інших удосконалень – покращені можливості кастингу та перероблений дизайн віджетів для більш персоналізованої роботи користувача.

Оновлення також містить 29 важливих виправлень для усунення вразливостей у продуктах Microsoft. Щоб інсталювати оновлення, перейдіть до “Пуск” > “Налаштування” > “Windows Update” і натисніть “Перевірити наявність оновлень”. Корпорація Майкрософт також автоматично інсталює оновлення під час вікна планового обслуговування.

Таким чином, це обов’язкове оновлення гарантує, що всі користувачі Windows 11 отримають найновіші виправлення безпеки та покращення продуктивності й доступності, запропоновані в Моменті 5.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua