Galaxy Z Fold6 відмовиться від оновлення камери, але ультраваріант все ще може з’явитися

Samsung Galaxy Z Fold6 очікується як один з найкращих складних смартфонів 2023 року. Однак, згідно з надійним джерелом інформації Ice Universe, рекомендується зберігати свої очікування консервативними, особливо у відділі камер. За його даними, Galaxy Z Fold6 буде оснащений тими ж камерами, що і Samsung Galaxy Z Fold5.

Samsung Galaxy Z Fold6 не побачить оновлення камери, але ультраваріант може отримати 200-мегапіксельну камеру

Послужний список Ice Universe свідчить про те, що в Galaxy Z Fold6 може не бути значних апаратних оновлень камери. Очікується, що пристрій матиме ширококутну камеру на 50 Мп, 10 Мп з 3-кратним зумом та надширококутну камеру на 12 Мп. Крім того, він матиме 10-мегапіксельну селфі-камеру з отвором на зовнішньому екрані та 16-мегапіксельну селфі-камеру під екраном на внутрішньому дисплеї.

Крім того, Ice Universe натякає на варіант Galaxy Z Fold6 Ultra, який може представити оновлення камери. Подробиць про це небагато, але якщо версія Ultra буде випущена, то вона буде більш преміумверсією порівняно зі стандартним Z Fold6.

Очікується, що Galaxy Z Fold6 Ultra буде оснащений 200-мегапіксельною камерою ISOCELL HP2

Варіанти Ultra від Samsung відомі своїм вражаючим набором специфікацій. За чутками, Galaxy Z Fold6 Ultra може бути оснащений 200-мегапіксельною камерою ISOCELL HP2, подібною до тієї, що встановлена в Galaxy S24 Ultra. Хоча інших подробиць мало, цей преміумваріант може принести чудову камеру в серію смартфонів, що складаються.

Також згадується, що Samsung може представити варіанти FE як для серії Z Flip, так і для Z Fold, що зробить цей рік захоплюючим для шанувальників складних телефонів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua