Пошук Google: Очікується перехід на штучний інтелект Gemini

У грудні 2023 року компанія Google представила Gemini, свою останню велику мовну модель (ВММ) на основі штучного інтелекту. Спочатку представлений як чат-бот Bard, щоб конкурувати з подібними рішеннями, він був інтегрований у платформу Gemini в лютому 2024 року для розширення функціональності.

Хоча окремий додаток Gemini наразі обмежений у доступі (поки що не в Італії), Google активно інтегрує його в основний додаток Google на Android для користувачів у підтримуваних регіонах. Це стратегічне рішення відображає прагнення Google забезпечити безперебійний користувацький досвід, уможливлюючи плавний перехід між традиційним вебпошуком і діалоговою взаємодією на основі штучного інтелекту.

Google оптимізує пошук завдяки інтегрованому чат-боту Gemini зі штучним інтелектом

Нещодавній звіт Piunikaweb висвітлює появу спеціального перемикача Gemini в додатку Google. Розташований у верхній частині екрана, цей перемикач дозволяє користувачам легко перемикатися між звичайним вебпошуком та інтерактивним інтерфейсом чат-бота Gemini.

Офіційний запуск Gemini в Італії ще не відбувся, але зростаюча присутність цього перемикача в додатку Google в інших регіонах свідчить про те, що на горизонті може з’явитися більш широке розгортання. Ця інтеграція відкриває нові можливості для користувачів, дозволяючи їм поєднувати традиційні методи пошуку з розмовами на основі штучного інтелекту для більш захоплюючого вивчення інформації.

View post on imgur.com

Ця інтеграція являє собою потенційний зсув у тому, як користувачі взаємодіють з пошуковими системами. Пропонуючи гнучкість перемикання між вебпошуком і діалогами, керованими штучним інтелектом, Google задовольняє потреби користувачів з різними уподобаннями в доступі до інформації. У той час як традиційний пошук надає широкий спектр результатів, розмовний підхід Gemini пропонує більш цілеспрямоване та інтерактивне дослідження конкретних тем.

Варто зазначити, що Gemini все ще перебуває на стадії розробки, і його можливості постійно розвиваються. Однак його включення в додаток Google підкреслює прагнення Google надавати інноваційні пошукові функції. У міру розвитку Gemini може змінити спосіб нашої взаємодії з інформацією, пропонуючи більш інтуїтивно зрозумілий і зручний пошук.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua