Підкорюючи світ: Honor розкриває можливості оновлення MagicOS 8.0

Компанія Honor почала розгортати свій новий користувацький інтерфейс, MagicOS 8.0, по всьому світу після його першого запуску в Китаї на початку цього року. Згідно з повідомленнями користувачів на субкредиті Honor, оновлення вже доступне на пристроях Magic5 Pro в різних регіонах.

Honor розширює глобальне розгортання MagicOS 8.0, пропонуючи покращені функції та продуктивність

Honor's custtom MagicOS 8.0

Заснована на Android 14, MagicOS 8.0 представляє кілька нових функцій у семи різних категоріях. Користувачі можуть розраховувати на більш плавну та безперебійну роботу, особливо з оновленнями на головному екрані, такими як Magic Capsule та Quick Services. Ці функції, раніше недоступні в глобальних версіях MagicOS з часів незалежності Honor, покращують загальний користувацький досвід.

MagicOS 8.0 розширює мультимедійні можливості для користувачів, роблячи редагування фото та відео більш інтуїтивно зрозумілим та ефективним. Додавання режиму Ultra Power Saving подовжує час роботи акумулятора, а безпека покращується завдяки Parallel Space, безпечній теці для захисту додатків, фотографій та відео.

Це глобальне розгортання демонструє прагнення компанії пропонувати своїм міжнародним користувачам найновіші технології користувацького інтерфейсу. MagicOS 8.0 обіцяє покращений мобільний досвід завдяки кращій продуктивності, інноваційним функціям та надійним заходам безпеки. Користувачі вже отримують оновлення, а в найближчі тижні очікується більш широке розповсюдження.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua