WhatsApp експериментує з повідомленнями користувачів про оновлення статусів їхніх друзів, щоб покращити взаємодію

WhatsApp, натхненний історіями в Instagram, представив функцію ефемерного оновлення статусу і наразі тестує функціональні можливості для підвищення залученості користувачів. WABetaInfo, платформа, відома моніторингом розробок WhatsApp, знайшла докази в бета-версії Android 2.24.6.19, що вказують на тестування сповіщень про оновлення статусу.

WhatsApp тестує сповіщення про оновлення статусу, щоб підвищити залученість

Два потенційні шляхи сповіщень є частиною цієї розробки. По-перше, WhatsApp вивчає можливість повідомляти користувачів безпосередньо, коли вони згадуються в оновленні статусу контакту. Ця цільова система сповіщень має на меті інформувати користувачів про оновлення, які мають безпосереднє відношення до них, створюючи більш інтерактивний досвід.

По-друге, WhatsApp може використовувати шаблони взаємодії користувачів для запуску сповіщень. Платформа може надавати пріоритет сповіщенням користувачам про невидимі оновлення статусів від осіб, з якими вони часто контактують, можливо, від тих, кого зберегли як обраних. Такий підхід персоналізує досвід отримання сповіщень, збільшуючи шанси користувачів переглянути оновлення, які їх цікавлять.

Хоча точний графік розгортання не розголошується, за оцінками, ця функція буде доступна широкому загалу десь у 2024 році. Впровадження сповіщень про оновлення статусу демонструє прагнення WhatsApp вдосконалити свою функцію статусу, потенційно спрямовану на більш ефективну конкуренцію з аналогічними функціями на інших платформах соціальних мереж.

Буде цікаво подивитися, як користувачі реагуватимуть на ці сповіщення. Деяким може бути корисно бути в курсі оновлень від близьких контактів, тоді як інші можуть вважати їх нав’язливими. Можливість кастомізації цих сповіщень, якщо вона буде запропонована, ймовірно, матиме вирішальне значення для сприйняття користувачами. Існує також можливість перевантаження сповіщеннями, особливо для користувачів з великою кількістю контактів, які часто публікують оновлення статусів. Досягнення балансу між інформуванням користувачів і уникненням перевантаження буде мати вирішальне значення для успіху WhatsApp з цією новою функцією.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua