Вивчаємо новий додаток Google: Покращений пошуковий рядок та елегантний дизайн

Розробники Google постійно вдосконалюють додатки компанії, впроваджуючи нові функції та візуальні оновлення. Нещодавня зміна дизайну, що тестується, стосується нижньої панелі додатку Google, яка включає елементи Material Design 3 та інтегрує пошуковий рядок безпосередньо в панель.

Додаток Google тестує новий дизайн з елементами Material You та інтегрованим пошуковим рядком

Більш цілісний вигляд завдяки Material You

Новий дизайн, який наразі проходить обмежене тестування для користувачів Android, використовує принципи дизайну Material 3. Нижня навігаційна панель має індикатори у формі пігулок, які показують активну вкладку, створюючи єдиний естетичний вигляд для всіх додатків Google.

Покращений досвід пошуку

Найбільш помітною зміною є інтегрований рядок пошуку в нижній панелі, що потенційно покращує доступність пошуку та зручність користування, роблячи цю функцію більш помітною та легкодоступною.

Покращений пошук

Редизайн впроваджує фільтри у верхній частині екрану для швидкого та ефективного уточнення пошуку, що призводить до більш точних результатів.

Модернізована естетика

Поточний дизайн використовує синій колір за замовчуванням, натякаючи на потенційно чистіший і сучасніший вигляд додатка Google.

Доступність поки що невідома

Поки дизайн знаходиться в стадії тестування, немає офіційної інформації про більш широке розгортання. Очікуйте на подальші вдосконалення на основі відгуків користувачів під час етапу тестування.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua