Представляємо Xiaomi Redmi Turbo 3: відкриваємо потужний флагманський досвід

Xiaomi офіційно анонсувала Redmi Turbo 3 після кількох витоків. Він належить до нової серії під назвою Turbo, яка, за словами Ван Тенга, бренд-менеджера Redmi, позиціонується нижче серії K. У той час як серія K фокусується на висококласному обладнанні та найкращому користувацькому досвіді, серія Turbo позиціонує себе інакше.

Лінійка Turbo вважається флагманськими пристроями, але вони не мають найпотужнішої SoC. Замість цього вони позиціонуються вище телефонів середнього класу, але нижче флагманів високого класу. Зараз Xiaomi розкрила дизайн Redmi Turbo 3, а також дату запуску та інформацію про SoC телефону.

Xiaomi Redmi Turbo 3 формується, щоб стати чудовим доступним флагманом

Redmi Turbo 3 офіційно дебютує в Китаї 10 квітня, оснащений нещодавно представленою SoC Snapdragon 8s Gen 3. Хоча він не такий потужний, як звичайний Snapdragon 8 Gen 3, він перевершує Snapdragon 8 Gen 2 минулого покоління.

Redmi Turbo 3 SoC

Redmi Turbo 3 позиціює себе вище телефонів середнього класу, але трохи не дотягує до сучасних флагманів за потужністю SoC. Однак пристрій все одно пропонує вражаючу продуктивність, і різниця може бути непомітною для більшості користувачів.

Turbo 3 AnTuTu

Xiaomi підтверджує, що Redmi Turbo 3 досягає респектабельного результату в 1 754 299 балів в AnTuTu, що ставить його в один ряд з сучасними флагманами. Для порівняння, ROG Phone 8 Pro зі Snapdragon 8 Gen 3 має найвищий бал – 2 141 448 балів.

Redmi Turbo 3 design

Офіційні тизери показують, що Redmi Turbo 3 матиме подвійну камеру на задній панелі та буде доступний у трьох колірних варіантах.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua