Чи має Redmi Pad Pro дебютувати у світі як загадковий POCO Pad?

Компанія Redmi готується до презентації декількох продуктів 10 квітня. Головною подією заходу стане смартфон Redmi Turbo 3. На додаток до цього, Redmi також підтвердила запуск планшета в той же день. Китайська компанія офіційно представила планшет Redmi Pad Pro, розкривши подробиці про його дизайн, колірні рішення та підтримку аксесуарів. Подивімось, що ми знаємо про Redmi Pad Pro на сьогодні.

Redmi Pad Pro Is Coming, Might Get a Global Launch As POCO Pad

Нагадаємо, що наразі Redmi випускає два планшети: Redmi Pad та Redmi Pad SE. Останнє доповнення, Redmi Pad Pro, здається, є найбільш висококласною моделлю в лінійці. Офіційний постер, помічений Ithome, показує, що Redmi Pad Pro матиме два кільця камер на задній панелі, витончений дизайн з симетричними рамками та селфі-камеру, розташовану зверху. Планшет також оснащений портом USB-C і 3,5-мм аудіороз’ємом у верхньому кутку.

Redmi Pad Pro буде підтримувати різні аксесуари, включаючи клавіатуру та стилус, що робить його універсальним пристроєм. Він буде доступний у чорному, білому та фіолетовому кольорах. Крім того, постер підтверджує наявність операційної системи HyperOS на майбутньому планшеті.

Redmi Pad Pro може отримати ребрендинг під брендом POCO

Redmi Pad Pro Is Coming, Might Get a Global Launch As POCO Pad

Згідно з офіційним постером, є припущення, що Redmi Pad Pro може бути випущений на світовий ринок під брендом POCO. Подібно до чуток про POCO F6 для Redmi Turbo 3, цілком ймовірно, що Redmi Pad Pro також зазнає ребрендингу. Попередні спостереження за планшетом POCO на сайтах сертифікації та схвалений FCC аксесуар-стилус дозволяють припустити, що це може бути та POCO Pad. Більш детальна інформація про Redmi Pad Pro та інші пристрої очікується 10 квітня.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua