Як вирішити проблеми сумісності: Найпоширеніші проблеми з програмами в Windows 11

Користувачі, яких цікавлять кастомізовані користувацькі інтерфейси (UI) у майбутній версії Windows 11 24H2 (очікується у 2024 році), стикаються з проблемами сумісності з популярними додатками сторонніх розробників. Ці програми, призначені для зміни панелі завдань, меню “Пуск” та елементів інтерфейсу в Windows 11, стикаються з обмеженнями.

Обмежені можливості налаштування користувацького інтерфейсу у майбутній версії Windows 11

Копірайт зображення: Neowin

Такі програми, як StartAllBack і ExplorerPatcher, відомі своїми можливостями кастомізації інтерфейсу в Windows 11, зараз стикаються з блокуванням функціональності у версії 24H2. Причини блокування цих програм незрозумілі, Microsoft посилається на можливі проблеми з безпекою або продуктивністю, не надаючи конкретних пояснень. Хоча існують обхідні шляхи, наприклад, перейменування виконуваних файлів, це не може бути довгостроковим рішенням.

У той час як Windows 11 версії 23H2 дозволяла безперешкодно запускати ці програми, майбутня версія 24H2, схоже, обмежує налаштування користувацького інтерфейсу сторонніми розробниками. Така зміна в підході Microsoft може свідчити про занепокоєння щодо сумісності або стабільності, що призвело до нинішніх обмежень.

Звіти свідчать, що Windows 11 версії 24H2 містить налаштування за замовчуванням, яке вимикає опцію відновлення панелі завдань у стилі Windows 10, що вказує на потенційний крок Microsoft до оптимізації інтерфейсу користувача і потенційної відмови від можливостей налаштування сторонніх додатків.

Ці зміни створюють потенційні обмеження для користувачів, які покладаються на сторонні інструменти для персоналізації своєї роботи в Windows 11. Користувачам, які прагнуть налаштувати інтерфейс, можливо, доведеться пристосуватися до нового бачення інтерфейсу від Microsoft або вивчити альтернативні рішення, які відповідають майбутнім вимогам до оновлень.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
7
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 4.33 з 5 )
GizChina.Com.Ua