Нова пошта: Оплата за переадресацію по всій Україні для посилок, які ще в дорозі, скасовано

Нова пошта

У Новій Пошті дбають про зручність наших клієнтів та намагаємося зробити процес отримання посилок якнайбільше комфортним. Тепер ми раді повідомити, що послуга переадресації посилок, які ще не були доставлені до кінцевого пункту призначення, стала безплатною. Це означає, що ви можете змінити адресу доставлення без додаткової оплати, якщо ваше відправлення ще знаходиться в дорозі до відділення, поштомату або не було передане кур’єру для доставлення на вказану адресу.

“Ми зробили так, щоб наші клієнти могли отримувати посилки саме там, де їм зручно, і не переплачували за доставлення, якщо помилково вказали не ту адресу отримувача чи змінилося місце отримання. Ми вирішили, що наші клієнти не мають платити за це, тому тепер послуга переадресації для посилок, які ще в дорозі, є безплатною”, – розповідає Юлія Колесник, директор з розробки клієнтських сервісів.

Основні моменти безплатної переадресації:

  • Послуга безплатної переадресації доступна для посилок, які ще перебувають в дорозі до кінцевого пункту призначення.
  • Ви можете переадресувати відправлення з відділення, поштомату або адреси на відділення чи поштомат.
  • У випадку переадресації на нову адресу кур’єром, оплата за доставлення буде здійснюватися відповідно до тарифів кур’єрського доставлення.

Щоб скористатися послугою переадресації, ви можете звернутися до мобільного додатку Нової Пошти або використовувати бізнес-кабінет на сайті.

Процес замовлення переадресації у мобільному додатку:

  1. Оберіть відправлення, яке потрібно переадресувати.
  2. Виберіть опцію “Переадресація”.
  3. Заповніть дані щодо нового місця доставлення.
  4. Натисніть кнопку “Змінити місце доставлення”.

Звертаємо вашу увагу, що якщо ви змінили місце отримання після того, як посилка вже прибула або була передана для доставлення кур’єру, оплата за переадресацію буде стягуватися відповідно до тарифів нового відправлення.

Нагадуємо, що раніше переадресація була безплатна тільки в межах міста. А тепер ми розширюємо можливості наших клієнтів, забезпечуючи безплатну переадресацію для посилок, які ще в дорозі до кінцевого пункту призначення.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua