Ексклюзивний перший погляд: Samsung Galaxy Watch FE викликав фурор в Інтернеті!

Схоже, що цього року Samsung зосередиться на брендингу FE. Раніше ми обговорювали витоки про Galaxy Z Fold FE і Z Flip FE. Тепер новий звіт припускає, що цього року також буде випущено Galaxy Watch FE. Samsung традиційно використовує маркування FE для своїх смартфонів серії Galaxy S, але, схоже, інші флагманські продукти тепер також матимуть більш доступну версію з маркуванням FE. Заглибмося в те, що ми знаємо про Galaxy Watch FE на цей момент.

Samsung Galaxy Watch FE Surfaces Online

Останній звіт від AndroidHeadlines припускає, що Galaxy Watch FE буде запущений на різних ринках. У звіті згадуються три номери моделей майбутніх годинників: SM-R866F для глобальних ринків, SM-R866U для США та SM-R866N для Кореї, що вказує на широкий світовий реліз годинника.

Таємниця Galaxy Watch FE

Samsung Galaxy Watch FE Surfaces Online

Раніше ходили чутки, що Samsung зробить ребрендинг Galaxy Watch 4 як версії 2024 року. Спочатку очікувалося, що це буде Galaxy Watch 4 (2024), але тепер, схоже, він буде випущений як Galaxy Watch FE. Galaxy Watch 4 має модельний номер SM-R860F, який схожий на модельний номер Watch FE SM-R866F, що дає нам підстави очікувати схожості між цими двома годинниками.

З брендингом FE компанія Samsung націлена на більш бюджетний ринок, подібно до стратегії брендингу SE компанії Apple. Такий підхід може добре спрацювати, особливо якщо Samsung розширить лінійку FE на інші пристрої, створивши повноцінну екосистему. Пропонуючи годинник FE за нижчою ціною, Samsung може відродити популярність своїх старих моделей годинників. Крім того, ми очікуємо, що цього року під брендом FE буде випущено більше продуктів, включаючи Galaxy Z Flip FE і Z Fold FE.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua