Відкрийте для себе чарівний Galaxy Tab A9 Kids Edition: Ідеальний для юних дослідників!

Samsung представив Galaxy Tab A9 Kids Edition після успішного запуску Galaxy Tab A9 і A9 у жовтні. Ця версія спеціально розроблена для дітей, пропонуючи зручний інтерфейс з покращеними функціями безпеки та відповідним для їхнього віку контентом.

Samsung представляє Galaxy Tab A9 Kids Edition: Безпечний та інтерактивний планшет для юних учнів

Попри те, що апаратне забезпечення залишається аналогічним стандартному Tab A9, Kids Edition містить дитячі аксесуари, такі як захисний чохол Kids Puffy, стилус для творчості, 15-ватний дорожній адаптер для зарядки в дорозі та декоративні наклейки для персоналізації.

Дитяча версія поставляється з попередньо встановленим додатком Samsung Kids, що забезпечує безпечний цифровий простір для дітей. Батьки можуть використовувати функції батьківського контролю для управління екранним часом, обмеження доступу до певних додатків і моніторингу онлайн-активності, сприяючи безпечному та освітньому знайомству з технологіями.

Galaxy Tab A9 Kids Edition пропонує підключення LTE для надійного доступу до Інтернету, 4 ГБ оперативної пам’яті для багатозадачності та 64 ГБ пам’яті для зберігання освітніх програм, ігор та медіафайлів.

Galaxy Tab A9 Kids Edition – це універсальний планшет для батьків, які шукають розваги, освіту та надійний батьківський контроль за ціною від 800 єгипетських рупій (приблизно 168 доларів США). Завдяки яскравому дисплею, довговічному акумулятору та функціям, орієнтованим на дітей, Tab A9 Kids Edition є цінним інструментом для розвитку дитячої допитливості та креативності в цифрову епоху.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua