Представляємо серію Redmi K80: Працює на новітньому чипі Snapdragon 8 Gen4 та оснащена збільшеним акумулятором

Очікується, що майбутня серія Redmi K80 вийде на ринок у другій половині 2024 року, після випуску її попередника, серії Redmi K70, у листопаді попереднього року. Ця нова серія продовжить традицію пропонувати флагманські моделі, які задовольняють потреби користувачів смартфонів високого класу. За словами відомого технічного блогера Weibo, Wisdom Pikachu, серія Redmi K80 зможе похвалитися великим акумулятором місткістю 5500 мАг, що є оновленням від акумулятора на 5000 мАг, встановленого в серії Redmi K70, надаючи користувачам додаткові 500 мАг місткості акумулятора.

Redmi K80 series
Джерело: 91mobiles

Повернення до великого акумулятора на 5500 мАг

Головною особливістю серії Redmi K80 є повернення великого акумулятора місткістю 5500 мАг, який на 500 мАг перевершує свого попередника. Очікується, що ця збільшена місткість акумулятора подовжить термін його служби, що дозволить користувачам використовувати свої пристрої довше без частої підзарядки. Більший розмір акумулятора буде корисним для людей, які значною мірою покладаються на свої смартфони для виконання таких завдань, як ігри, потокове передавання даних та продуктивність.

Xiaomi має історію виробництва телефонів з великою місткістю акумуляторів, особливо в серіях Redmi та Mi. Серія Redmi Note, відома своєю доступністю та вражаючими характеристиками, включає моделі з надійними акумуляторами на 6000 мАг, такі як Redmi Note 11S та Redmi Note 11 Pro, що забезпечують тривале використання. Аналогічно, флагманська серія Mi від Xiaomi, як-от Mi 11, також має акумулятори більшої місткості, що забезпечує безперебійну роботу в іграх, перегляді відео та багатозадачності, не турбуючись про заряд батареї.

Різні чипсети для стандартної та професійної версій

Ходять чутки, що серія Redmi K80 буде оснащена різними чипсетами для стандартної та професійної версій, а саме мобільною платформою Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 та мобільною платформою Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4. Такий підхід з двома чипсетами має на меті задовольнити різні сегменти ринку, де версія Gen 4 використовується у флагманських моделях, а версія Gen 3 – у пристроях середнього класу. Ця стратегія дозволяє Redmi пропонувати широкий асортимент пристроїв, що задовольняють різноманітні потреби користувачів, від звичайних до досвідчених користувачів.

Очікується, що чип Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4, випуск якого заплановано на жовтень 2024 року, забезпечить значні можливості штучного інтелекту, покращення продуктивності порівняно з попередником та підвищену ефективність. Завдяки 3-нм техпроцесу, процесорним ядрам Oryon та новітній системі Snapdragon X80 5G Modem-RF, чипсет обіцяє чудову швидкість передачі даних, зменшену затримку та покращене покриття для покращеного користувацького досвіду.

Redmi K80 series
Джерело: gadgets360

Екрани з роздільною здатністю 2K та піковою яскравістю щонайменше 3000 ніт

Припущення вказують на те, що серія Redmi K80 буде оснащена екранами з роздільною здатністю 2K, що обіцяє користувачам чудовий візуальний досвід. Хоча точна інформація про пікову яскравість залишається нерозкритою, подейкують про підтримку мінімальної пікової яскравості в 3000 ніт. Такий високий рівень яскравості гарантує чітке та яскраве зображення навіть при яскравому зовнішньому освітленні, забезпечуючи оптимальну зручність використання за різних умов освітлення.

Металева середня рамка та скляна задня панель

Очікується, що серія Redmi K80 матиме металеву середню рамку та скляну задню панель, що нагадує дизайн серії K70. Звіти свідчать про покращення якості середньої рамки та загальної текстури серії K80, що обіцяє користувачам більш вишуканий та преміальний вигляд. Цей напрямок дизайну спрямований на те, щоб зробити серію помітним конкурентом на ринку, орієнтуючись у жорсткому конкурентному середовищі.

Redmi K80 series
Джерело: shiftdelete

Висновок

Серія Redmi K80 обіцяє стати переконливим доповненням до лінійки Redmi K, задовольняючи потреби користувачів смартфонів високого класу. Завдяки таким характеристикам, як акумулятор місткістю 5500 мАг, змінні набори мікросхем, екрани з роздільною здатністю 2K та значні рівні яскравості, серія має на меті забезпечити користувачам преміальний візуальний досвід та тривалий час роботи від акумулятора.

Оснащені SoC Snapdragon 8 покоління 4, смартфони серії Redmi K80 мають розширені можливості штучного інтелекту та підвищену продуктивність, що знаменує собою значне оновлення порівняно з SoC покоління 3. Передові технології чипсета, включаючи ядра процесора “Oryon” та систему Snapdragon X80 5G Modem-RF, забезпечують ефективну та потужну роботу користувачів.

З погляду дизайну, очікується, що серія матиме металеву рамку та скляну задню панель, що відповідає серії K70, але, як повідомляється, покращить текстуру та загальне відчуття. Такий преміальний підхід до дизайну позиціює серію Redmi K80 як сильного конкурента на конкурентному ринку смартфонів. Поділіться своїми думками про серію Redmi K80 та її потенційний успіх у порівнянні з попередником у коментарях нижче.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua