Витік ключових характеристик Galaxy Z Fold FE і Z Flip FE

Samsung готується до випуску складних смартфонів наступного покоління. У минулому ми вже бачили окремі пристрої Fold і Flip від Samsung, але цей рік може принести дещо інше. Чутки в мережі натякають на те, що Samsung може випустити цього року кілька пристроїв, що складаються, включаючи Galaxy Z Fold FE і Galaxy Z Flip FE.

Нещодавній витік від @kro_roe (через Ithome) розкрив ключові характеристики цих майбутніх пристроїв. Смартфони під брендом “FE” відомі як “вбивці флагманів”, які пропонують першокласні функції за більш доступною ціною порівняно з флагманськими моделями.

Samsung Galaxy Z Fold FE та Galaxy Z Flip FE: витік інформації

Samsung Galaxy Z Fold FE and Galaxy Z Flip FE

Витік припускає, що Galaxy Z Fold FE і Flip FE будуть оснащені процесором Qualcomm Snapdragon 7s Gen2, з можливістю встановлення чіпа Exynos для певних ринків. Ці пристрої будуть доступні в конфігураціях з 12/16 ГБ оперативної пам’яті і 128/256 ГБ вбудованої пам’яті.

Samsung Galaxy Z Fold FE and Galaxy Z Flip FE

Витік також наводить габарити пристроїв у розкладеному вигляді – Samsung Galaxy Z Fold FE має розміри 67,1 × 155,1 × 15,8-14,2 мм, а Samsung Galaxy Z Flip FE – 71,9 × 165,2 × 6,9 мм.

Samsung Galaxy Z Fold FE and Galaxy Z Flip FE

Хоча цей витік надає цікаву інформацію, важливо пам’ятати, що ці деталі ще не підтверджені. Також ходять чутки про запуск Galaxy Z Fold 6 Ultra, що ще більше посилює очікування. Тільки час покаже, чи представить Samsung більш доступні моделі FE, чи обмежиться версією Ultra. Слідкуйте за новинами, оскільки офіційний анонс наближається.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
8
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua