Налаштування Spotify: Гігант стрімінгової музики знову підвищить ціни

Spotify тривалий час утримував ціну місячної підписки на рівні $9,99. Однак у липні минулого року стрімінгова компанія підвищила ціну на преміумрівень до $10,99. Тепер, схоже, на підписку сервісу незабаром чекає ще одне подорожчання.

Згідно з повідомленням Bloomberg, ціни на підписку Spotify Premium зростуть приблизно на $1 для індивідуальних планів, тоді як сімейні та дуетні плани подорожчають на $2. Ці зміни цін відбудуться у Великій Британії, Пакистані, Австралії та ще на двох ринках. У США ціни також зростуть, але пізніше цього року.

Чому Spotify знову підвищує ціну на підписку?

Нещодавно Spotify підняв ціну на підписку Premium до $10,99. Що ж стало причиною чергового підвищення вартості підписки на стрімінговий сервіс? Нещодавно Spotify запровадив аудіокниги, що спричинило додаткові витрати для компанії.

Spotify

Хоча передплатники тепер мають 15 годин прослуховування на місяць, Spotify повинен покривати витрати видавців аудіокниг. Це, ймовірно, підштовхнуло компанію до чергового підвищення цін. Якщо ви не користуєтеся аудіокнигами та не згодні з підвищенням цін, у нас для вас хороші новини!

У звіті також згадується новий план, який запровадить Spotify, пропонуючи музику та подкасти без аудіокниг за поточною ціною преміумрівня. Це свідчить про те, що 15 годин прослуховування аудіокниг спрямовані на те, щоб змусити користувачів платити більше за цю функцію.

Spotify

Щодо нових планів, Spotify розробляє план Superpremium, який надаватиме доступ до аудіо високої якості, щоб підвищити свою конкурентоспроможність у порівнянні з Apple Music та іншими сервісами.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua