Gmail помилково позначає ваші імейли Outlook як спам

Нещодавно компанія Microsoft підтвердила, що деякі користувачі Outlook стикаються з проблемою позначення їхніх електронних листів як спаму службою Gmail від Google. Ця проблема викликає розчарування у користувачів, які покладаються на Outlook і Gmail для спілкування електронною поштою. Користувачі повідомляють, що коли вони надсилають електронні листи з Outlook на Gmail, вони одразу ж класифікуються як спам. Ця проблема особливо впливає на користувачів з нестандартними доменними іменами Outlook.com, такими як @hotmail.fr або @outlook.sk.

Outlook emails as spam

Google запровадив нові антиспам-заходи для кращого контролю спаму та фішингових листів, які планується повністю впровадити до червня. Однак ці нові заходи вже викликають проблеми у деяких користувачів Outlook.

Проблема

Попри те, що Outlook є популярною поштовою платформою в усьому світі, користувачі Outlook стикаються з тим, що Gmail помилково позначає їхні листи як спам. Це призводить до того, що важливі повідомлення перенаправляються до теки “Спам” замість теки”Вхідні”.

Ця ситуація призвела до значних незручностей для користувачів Outlook, які покладаються на Gmail у своєму листуванні. Повідомлення, позначені як спам, ризикують бути не побаченими одержувачем, що потенційно може призвести до пропущеної або проігнорованої комунікації.

Постраждалі користувачі отримують автоматичну відповідь від сервера mx.google.com при надсиланні листів на Gmail із зазначенням:

“Віддалений сервер повернув повідомлення, виявлене як спам -> 550 5.7.1 ((IPAddress)) Gmail виявив, що це повідомлення, ймовірно, є підозрілим через дуже низьку репутацію домену-відправника. Щоб найкраще захистити наших користувачів від спаму, це повідомлення було заблоковано. Щоб дізнатися більше, перейдіть до розділу “Чому Gmail заблокував моє повідомлення?”

Заява корпорації Майкрософт

Microsoft визнала цю проблему і визнала проблеми, з якими стикаються деякі користувачі Outlook. У своїй відповіді Microsoft заявила:

“Ми знаємо про проблему, з якою стикаються деякі користувачі Outlook, коли Gmail позначає їхні електронні листи як спам. Ми працюємо з Google, щоб вирішити цю проблему і забезпечити правильну ідентифікацію легітимних електронних листів Outlook”

Microsoft не надала конкретних термінів розв’язання проблеми, але запевняє користувачів у своїй прихильності до пошуку рішення.

Outlook emails as spam

Резолюція

Поки Microsoft і Google працюють над виправленням, користувачі Outlook можуть вжити заходів, щоб запобігти позначенню їхніх листів як спаму, створивши псевдоніми електронної пошти. Ці псевдоніми допомагають гарантувати, що листи потраплятимуть до поштової скриньки одержувача без позначки “спам”.

Ми рекомендуємо створити псевдонім Outlook.com – додаткову адресу електронної пошти, пов’язану з вашим основним акаунтом, і використовувати її для надсилання імейлів користувачам Gmail. Виконуючи кроки з налаштування псевдоніма в Outlook, користувачі можуть підвищити ефективність доставлення своїх повідомлень.

Щоб створити псевдонім електронної пошти в Outlook, виконайте ці дії:

1. Відкрийте Outlook і натисніть “Файл” у верхньому лівому кутку.
2. Перейдіть до “Інформація”, а потім до “Налаштування облікового запису”
3. Виберіть “Електронна пошта” і натисніть “Створити”, щоб ввести адресу електронної пошти для вашого псевдоніма
4. Дотримуйтесь підказок, щоб завершити процес налаштування.

Використання новоствореного псевдоніма під час надсилання листів користувачам Gmail допоможе запобігти позначенню повідомлень як спам і гарантуватиме, що вони будуть отримані за призначенням.

Крім того, відправникам слід уникати використання вмісту, який викликає спрацьовування спам-фільтрів, наприклад, спам-слів або посилань. Перевірка розміщення тестових листів у “Вхідні” може допомогти користувачам переконатися, що їхні повідомлення будуть доставлені.

Gmail for Android

На завершення

Microsoft і Google розв’язують проблему, через яку деякі листи Outlook неправильно позначаються Gmail як спам. Особливо це стосується користувачів з нестандартними доменними іменами Outlook.com. Поки Google впроваджує нові антиспам-заходи, деякі користувачі Outlook стикаються з проблемами, коли їхні листи блокуються Gmail через підозру у спамі.

Корпорація Майкрософт визнала цю проблему і співпрацює з Google над її вирішенням. Хоча часові рамки не вказані, Microsoft активно працює над розв’язанням проблеми. Тим часом користувачі можуть створити псевдонім Outlook.com, щоб гарантувати, що їхні електронні листи будуть розпізнані Google як легітимні. За офіційною рекомендацією Microsoft, створення псевдоніма електронної пошти може допомогти запобігти потраплянню листів до папки “Спам”.

Щоб підвищити ефективність доставлення електронних листів і зменшити ризик позначення їх як спаму, користувачі повинні уникати вмісту, який може спричинити спам, і підтверджувати, що їхні повідомлення потрапляють до поштової скриньки одержувача. Дотримуючись цих запобіжних заходів, користувачі Outlook можуть підвищити ймовірність того, що їхні електронні листи будуть отримані належним чином.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua