Ентузіасти Samsung помітили зменшення часу заряджання з новим оновленням One UI 6.1

Нещодавній реліз One UI 6.1 від Samsung для смартфонів лінійки Galaxy 2023 року отримав неоднозначні відгуки. Хоча користувачі високо оцінили нові функції, виникли занепокоєння щодо проблем з продуктивністю на деяких пристроях після оновлення.

Неоднозначна реакція на оновлення One UI 6.1 від Samsung

One UI 6.1

Однією з головних проблем є зменшення швидкості заряджання. Користувачі Galaxy S23, Z Fold5 і Z Flip5 повідомляють про значно довший час заряджання, ніж очікувалося. Один користувач Z Fold5 зазначив, що його телефон заряджається лише на 15 Вт, попри використання зарядного пристрою Samsung потужністю 25 Вт, що вказує на можливу проблему, пов’язану з програмним забезпеченням, яка впливає на ефективність заряджання.

Ще однією проблемою є перегрів пристрою після оновлення. Деякі користувачі помітили, що їхні телефони нагріваються, хоча точна причина не встановлена, що підкреслює необхідність подальших досліджень з боку Samsung.

Функціональність сканера відбитків пальців також викликала занепокоєння. Користувачі повідомляли про випадки, коли сканер не розпізнавав їхні відбитки пальців з першої спроби після оновлення до One UI 6.1, що призводило до порушення роботи користувачів, особливо тих, хто покладався на автентифікацію за допомогою відбитків пальців для забезпечення безпеки.

Хоча не всі користувачі зіткнулися з цими проблемами, звіти вимагають від Samsung швидкої реакції. Очікується, що компанія розв’яже ці проблеми за допомогою виправлень або оновлень програмного забезпечення, спрямованих на підвищення продуктивності та розв’язання проблем сумісності.

Постраждалим користувачам рекомендується повідомляти про свої проблеми на офіційні канали Samsung, щоб допомогти виправити ситуацію і забезпечити безперебійну роботу для всіх власників пристроїв Galaxy.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua