Представлення оновлених іконок рядка стану в Android 15

Рядок стану на Android, розташований у верхній частині екрана, зазнає значних візуальних змін у майбутньому оновленні Android 15. Цей редизайн буде зосереджений в першу чергу на значках стану, включаючи значки заряду акумулятора, Wi-Fi та рівня сигналу стільникового зв’язку.

Потенційні зміни в піктограмах рядка стану в Android 15

Копірайт зображення: Mishaal Rahman @Androidauthority

Відхід від мінімалізму

З моменту впровадження Material Design в Android 5.0 Lollipop, іконки статусу були виконані в пласкому, мінімалістичному стилі. Хоча такий підхід мав на меті створити чистий і сучасний вигляд, він обмежував функціональність. Наприклад, показати відсоток заряду батареї на самій іконці було неможливо. Ця зміна розчарувала багатьох користувачів, які віддавали перевагу попередньому, більш інформативному дизайну іконок.

Представляємо сегментовані іконки та внутрішній відсоток заряду акумулятора

Android 15, схоже, розв’язує цю проблему шляхом потенційного прийняття нового дизайну іконок. На основі відкриттів в Android 15 Developer Preview 2, ці іконки можуть перейти від плаского дизайну до використання сегментованих смужок. Такий підхід, що нагадує епоху до матеріального дизайну або навіть iOS, забезпечує більш чітке візуальне представлення рівня сигналу.

Крім того, сама піктограма акумулятора також може зазнати потенційної трансформації. Новий дизайн передбачається горизонтальним і округлим, з важливим доповненням – відображенням відсотка заряду акумулятора безпосередньо на іконці. Ця функція, яка раніше була відсутня в стандартній версії Android, значно покращить користувацький досвід, надаючи миттєвий доступ до цієї важливої інформації.

Вплив на кастомні шари інтерфейсу

Варто зазначити, що цей редизайн може вплинути в основному на пристрої зі стандартною версією Android або з мінімальними налаштуваннями інтерфейсу. Такі виробники, як Samsung, Xiaomi та OnePlus, часто використовують кастомні користувацькі інтерфейси (UI), які змінюють іконки рядка стану. Ці шари інтерфейсу зазвичай вже пропонують такі функції, як відображення відсотка заряду акумулятора на піктограмі, і можуть не підтримувати точні зміни дизайну, які тестуються в Android 15.

Забігаючи наперед

Хоча ці потенційні зміни іконок наразі приховані в попередньому перегляді для розробників, їх наявність вказує на те, що Google досліджує новий напрямок для рядка стану. Чи буде цей дизайн включений у фінальну версію Android 15, ще належить з’ясувати. З усім тим, ця розробка демонструє прагнення Google покращити користувацький досвід шляхом потенційного включення потрібних функціональних можливостей та естетики.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
4
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua