Найкращі першоквітневі розіграші Google

Ах, першоквітневий день. Це час для безтурботних витівок, дурних жартів і здорової порції інтернет-хаосу. Google, який колись був відомим жартівником у цей день, раніше тішив користувачів дотепними і часто складними жартами, вплетеними в різні сервіси. Насправді, деякі з трюків пошукового гіганта легко потрапляють до списку найкращих першоквітневих розіграшів.

Так, з 2020 року Google не бере в ньому участі. Але минулі першоквітневі витівки залишаються легендарними. Тож, пристебніть ремені і приготуйтеся пережити одні з найгеніальніших розіграшів, які коли-небудь влаштовував Google!

Колекція YouTube – можливо, найкращий першоквітневий розіграш від Google

У 2012 році YouTube націлився на постійно зростаючу відеотеку за допомогою сервісу під назвою “Колекція YouTube” Цей розіграш обіцяв доставити кожне відео з YouTube на DVD. І перш ніж ви запитаєте, всі відео YouTube, які були у Google на той час, заповнили б 175 вантажівок!

Але зачекайте, це ще не все! Колекція YouTube навіть пропонувала спосіб не відставати від постійного потоку завантажень. Вони пропонували надсилати свої коментарі та оцінки творцям відео поштою. Хоча це не була справжня послуга, вона підкреслювала величезний обсяг контенту на YouTube і відданість його творців.

Google навіть розігрував користувачів Google Maps у 2015 році

Google Maps Pac Man April Fools Joke

Перейдемо до іншого епічного розіграшу! У 2015 році компанія Google взяла улюбленого героя-гризуна Пакмена і випустила його в реальний світ – ну, майже випустила. Першоквітневий розіграш компанії того року перетворив Google Maps на ігровий рівень Pac-Man! Користувачі могли переміщатися вулицями, поїдаючи крапки та уникаючи набридливих привидів протягом тижня. Розіграш виявився настільки популярним, що Google повернувся до нього через два роки, випустивши Ms. Pac-Maps, надавши класичній грі чудового повороту.

Ніс Google – ще один жарт, який легко очолює список найкращих першоквітневих розіграшів

У 2013 році Google націлився на нюх зі своїм “революційним” Google Nose. Ця нібито передова функція обіцяла інтегрувати запах у ваш веб-пошук! Уявіть, що ви шукаєте “свіжоспечений хліб” і можете вдихнути його смачний аромат.

Хоча Google рекламував свою здатність “перетинати фотони з інфразвуковими хвилями”, щоб досягти цього, все це було хитромудрим вивертом. Звичайно, ідея відчути запах віртуальних об’єктів розбурхує уяву і викликає багато запитань. Наприклад, чи зможе віртуальна реальність колись запропонувати “нюховий зір”? Але поки що Google Nose залишається кумедним свідченням їхньої першоквітневої креативності.

Chromercise 2011 року

Вам коли-небудь здавалося, що ви недостатньо швидко переглядаєте веб-сторінки через ваші пальці, а не через браузер? У 2011 році Google з гумором вирішив цю “проблему”, запустивши Chromercise. Так, це вигадана програма вправ. Google розробив її, щоб покращити спритність рук для максимально швидкого перегляду веб-сторінок за допомогою Google Chrome.

Згідно з жартівливим дописом у блозі “сертифікованого інструктора Chromercise”, програма пропонує унікальне поєднання пальчикової аеробіки та ритмічних вправ, щоб “підтягнути і тонізувати” кінчики пальців. Google навіть пішов ще далі, просуваючи використання пальцевих пов’язок (які вони жартома продавали через свій інтернет-магазин), щоб покращити враження від тренувань. Хоча Chromercise був жартом, він грайливо висміював наші звички до інтенсивного веб-серфінгу.

Першоквітневий розіграш Ріка Ролза від Google

Поговоримо про рикошет! Ви знаєте цю популярну пісню “Never Gonna Give You Up” Ріка Естлі? Швидше за все, вас вже “кидали” раніше. Тобто, вас могли обманом змусити натиснути на посилання, яке веде на музичне відео, а не на те, що ви очікували.

У 2008 році на День сміху YouTube долучився до розваги, “прокручуючи” всіх, хто натиснув на відео на своїй домашній сторінці. Цей розіграш, безсумнівно, сприяв шаленій популярності пісні. Зрештою, вона має понад 1,5 мільярда переглядів (і це ще не кінець) на YouTube!

Google TiSP

Пристебніть ремені для найбільш обурливого розіграшу від Google! У 2009 році компанія представила “Google TiSP” Google позиціонував його як революційну нову інтернет-послугу, яка обіцяла безкоштовний, блискавичний інтернет. Більше того, він нібито мав до смішного простий процес встановлення.

Ось у чому підступ: TiSP вимагав від користувачів протягнути один кінець оптоволоконного кабелю в унітаз і змити його! Згідно з хитромудрим жартом Google, кабель магічним чином підключався до вузла доступу через їхню “запатентовану систему GFlush” і “диспетчер сантехнічного обладнання” Хоча ідея підключення до інтернету через унітаз, безперечно, кумедна, цей жарт висвітлив, на що готові піти деякі люди заради ідеального інтернет-з’єднання (звісно, не в буквальному сенсі в унітаз!).

Першоквітневий розіграш Gboard Spoon Bending

Пориньмо у світ міжнародних розіграшів! У 2019 році японський підрозділ Google представив справді унікальний (і трохи химерний) концепт для Gboard, клавіатурного додатку для Android: ложку, що згинається. Цей нібито інноваційний інструмент був оснащений датчиком згину в ручці, що дозволяє користувачам вибирати японські ієрогліфи, згинаючи ложку під різними кутами.

У відеоролику навіть натякали на майбутні застосування технології гнучкого сенсора, зокрема, на її інтеграцію в рибальські вудки! У той час як ложка, що згинається, залишилася в царині першоквітневого гумору, японський підрозділ Google продовжує свою традицію безтурботних жартів, нещодавно представивши Gboard Bar Version – єдину неймовірно довгу клавіатуру, яку планується випустити в жовтні 2023 року.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: