Безкоштовна версія ChatGPT більше не потребує входу в обліковий запис

Згідно з останнім повідомленням OpenAI, для використання безплатної версії ChatGPT більше не потрібно входити в обліковий запис. Тобто ви можете просто зайти на сайт прямо зараз і почати користуватися AI-помічником.

До цього оголошення ChatGPT вимагав створення облікового запису та входу в нього, щоб користуватися ШІ-помічником. Звичайно, зараз ШІ-помічник знаходиться на іншому етапі, ніж на момент запуску. Тоді це була технічна демонстрація, яка демонструвала можливості просунутих великих мовних моделей (LLM).

Зараз це більш відшліфований продукт, який виконує роль комплексного асистента ШІ, а не технічної демоверсії. А з нещодавнім оголошенням безплатна версія ChatGPT стане ще доступнішою.

Але ви все ще обмежені GPT 3.5 у безплатній версії ChatGPT, і є додаткові засоби захисту контенту

Одне з ваших занепокоєнь може бути пов’язане з тим, що діти зможуть використовувати ChatGPT без облікового запису. Це суперечить умовам надання послуг, тому OpenAI реалізував рішення. Попри те, що тепер ChatGPT не вимагає ніякого облікового запису, він має додаткові засоби захисту контенту.

Наприклад, безплатна версія ChatGPT без облікового запису буде блокувати більше підказок, які вона вважає непридатними для відповідей. Також буде заблоковано створення відповідей “в більш широкому діапазоні категорій” Крім того, версія без облікового запису все ще обмежена GPT 3.5. Це та сама модель, яку ви отримуєте в безплатному акаунті.

У порівнянні з GPT 4 та іншими вдосконаленими моделями, GPT 3.5 відомий тим, що має відносно високий рівень помилок. Отже, хоча ChatGPT може бути більш доступним, він все ще не є повноцінною заміною Пошуку Google.

Copilot

Але так, завдяки цьому OpenAI може залучити більше користувачів до ChatGPT. Крім того, зараз він порівнянний з Microsoft Copilot з погляду простоти доступу до нього. Але знову ж таки, Microsoft Copilot пропонує безплатний GPT 4.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
5
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 3.75 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: