Apple представляє найновіші моделі iPhone та iPad в ексклюзивній “Колекції поза часом”

Нещодавнє рішення Apple віднести iPhone 6 Plus до категорії “застарілих”, а iPad mini 4 – до категорії “вінтажних” викликало дискусії серед технічних ентузіастів та користувачів Apple. Це рішення стало важливою віхою в життєвому циклі цих культових пристроїв, проливаючи світло на підхід Apple до довговічності та підтримки продукції. Згідно з правилами Apple, продукти вважаються “вінтажними” через п’ять років після припинення виробництва і стають “застарілими” через сім років. Коли пристрій потрапляє до списку застарілих, офіційні послуги з ремонту можуть бути недоступні через сервісні центри Apple, хоча ремонт все ще може бути виконаний, якщо деталі доступні.

iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus: Подорож до застарілості

IPhone 6 Plus, випущений у вересні 2014 року, поповнив лінійку iPhone більшими екранами та підтримкою Apple Pay. Завдяки чіпу A8 цей смартфон забезпечив бездоганний користувацький досвід і завоював популярність. Однак, після семи років з моменту останнього продажу, Apple класифікувала iPhone 6 Plus як “застарілий” у всьому світі. Це означає, що магазини Apple та авторизовані сервісні центри більше не будуть пропонувати ремонт або обслуговування цього пристрою.

iPhone 6 Plus, новаторський пристрій у лінійці Apple, мав разючі технічні характеристики, які виділили його на ринку смартфонів. З 5,5-дюймовим дисплеєм Retina HD зі світлодіодним підсвічуванням, широкоформатною технологією Multi-Touch та IPS-панеллю, пристрій мав роздільну здатність 1920 x 1080 пікселів при щільності 401 ppi. Оснащений 64-розрядним чипом A8 та співпроцесором руху M8, iPhone 6 Plus забезпечував плавну роботу та ефективне керування живленням. Камера iSight оснащена 8-мегапіксельним сенсором з роздільною здатністю 1,5 мкм, автофокусуванням за допомогою пікселів Focus Pixels, оптичною стабілізацією зображення (ексклюзивно для iPhone 6 Plus) та спалахом True Tone. Пристрій підтримував запис HD-відео з роздільною здатністю 1080p, сповільнену зйомку, сповільнену зйомку та покращену функцію розпізнавання облич. Крім того, iPhone 6 Plus включав Touch ID для безпечної автентифікації, Apple Pay для зручних транзакцій та широкий спектр можливостей підключення.

iPad Mini 4: Перехід до вінтажного статусу

iPad mini 4, випущений у вересні 2015 року, поповнив ряди “вінтажних” продуктів за класифікацією Apple. Оснащений тим же чіпом A8, що і iPhone 6 Plus, цей планшет пропонував компактний форм-фактор і потужну продуктивність. З переходом до категорії “вінтажних” користувачі iPad mini 4 можуть скористатися послугами з ремонту в магазинах Apple та авторизованих сервісних центрах ще протягом двох років, за умови наявності запчастин.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua