У мережі з’явилася важлива інформація щодо існування Galaxy Z Fold 6 Ultra

Цього року Samsung може приготувати щось особливе для своєї лінійки складаних пристроїв. Традиційно компанія випускає лише два пристрої серії Z Fold та Z Flip. Однак чутки свідчать, що цього року може з’явитися не одна, а дві версії Galaxy Z Fold 6. Дехто припускає, що це може бути більш доступний пристрій FE, тоді як дехто зацікавлений у тому, щоб це був пристрій Ultra. Останні новини вказують на потенційну появу Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra цього року.

Інформацію повідомив GalaxyClub, видання знайшло номер моделі, який натякає на версію “Ultra” для серії Fold. Нагадаємо, Galaxy Z Fold 5 має модельний номер “SM-F946“, тоді як наступний базовий Z Fold 6 отримає модельний номер “SM-F956” Для порівняння, Galaxy.S24 Ultra має номер моделі “SM-S928” Зверніть увагу, що номер моделі пристрою Ultra закінчується на “8”. Що ж, джерело знайшло модельний номер SM-F958, який, на їхню думку, належить до лінійки Galaxy Z Fold 6, але оскільки в кінці стоїть “8”, він матиме маркування Ultra.

Отже, це великий натяк на те, що Samsung працює над Ultra Fold. Однак є і погані новини: номер моделі SM-F958 може бути обмежений лише південнокорейським ринком. На глобальному ринку телефон з таким номером моделі ще не з’явився. А залишається лише на батьківщині Samsung. Втім, не виключено, що ближче до запуску ми побачимо деталі, які натякатимуть на глобальну версію.

Ви оберете Galaxy Z Fold 6 Ultra чи Z Fold 6 SE?

Galaxy Z Fold 6 Ultra

З усім тим, поки що все це базується на припущеннях. У нашій попередній статті ми обговорювали чутки про пристрій Galaxy Z Fold 6 FE. Буде цікаво подивитися, чи вирішить технологічний гігант випустити ультраверсію і без того дорогого телефону, чи дасть йому дешевшу модель.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
6
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua