Навігація як у професіонала: як освоїти навігаційну панель WhatsApp на Android зі свайпами

WhatsApp представив нове оновлення для користувачів Android, в якому з’явилася навігаційна панель в нижній частині програми для полегшення доступу до повідомлень та інших функцій додатка. Дизайн відповідає принципам Material Design Android, забезпечуючи гармонійне поєднання з операційною системою.

Панель навігації тепер доступна в WhatsApp для Android WhatsApp Navigation

Після бета-тестування панель навігації тепер доступна у стабільній версії WhatsApp. Вона складається з чотирьох вкладок: “Чати”, “Оновлення”, “Спільноти” та “Дзвінки”, що забезпечують зручну навігацію в додатку. Ця функція пройшла нелегкий шлях до офіційного релізу, але тепер вона доступна для всіх користувачів.

Нова нижня панель меню WhatsApp описується як зручна для користувача, що полегшує навігацію завдяки тому, що вона розташована ближче до великих пальців користувача. Це оновлення забезпечує більш плавний досвід для користувачів, особливо на великих телефонах, де дістатися до верхньої частини екрана може бути складно.

Щоб випробувати нову панель меню, користувачі можуть просто оновити додаток на своєму пристрої до останньої версії.

У WhatsApp з’являється ще більше функцій WhatsApp Navigation

Бета-тестери WhatsApp виявили додаткові функції, такі як розділ “Запропоновані контакти” у вкладці “Чати”. Ця функція полегшує пошук людей, з якими ви можете бути знайомі.

Якщо ви зацікавлені у випробуванні бета-версії WhatsApp, ви можете зайти на сторінку магазину програми в Google Play. Наразі бета-програма може бути заповнена, але ви можете стежити за сторінкою на предмет майбутніх відкриттів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
3
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
4
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: