Навігація на дорогах: Битва між Google Maps та Waze – хто переможе як абсолютний майстер навігації?

Великі корпорації часто беруть участь у злиттях і поглинаннях, купуючи менші компанії. Багато невеликих компаній створюють корисні додатки для Apple, які Apple потім купує і включає в свої функції iOS. Наприклад, Siri виникла з програми голосового помічника, а додаток “Погода” на iPhone базується на додатку Dark Sky, який Apple придбала, а згодом припинила його випуск.

Apple – не єдина компанія, яка практикує таку практику. Google також часто купує інші компанії, серед значних придбань – YouTube, Nest і Fitbit. У 2007 році Google придбав компанію Waze, яка розробляла навігаційне програмне забезпечення.

На відміну від Apple, Google не поглинув найкращі функції Waze і не припинив випуск оригінального додатку. І Waze, і Google Maps продовжують працювати як конкуруючі навігаційні програми під егідою тієї ж компанії.

Вибір між Waze та Google Maps для навігації може бути складним, оскільки кожна з них має свої сильні та слабкі сторони. Порівняльний аналіз Waze та Google Maps може допомогти визначити їхні переваги та недоліки.

І Google Maps, і Waze доставляють вас до вашого місцезнаходження Google Maps Waze

Waze та Google Maps – це навігаційні програми, які в першу чергу орієнтовані на визначення напрямків руху. Хоча Google Maps пропонує більше можливостей, маршрути руху залишаються центральним елементом обох додатків. Як вони порівнюються з точки зору прокладання маршрутів?

Обидва додатки дозволяють вам встановити пункт призначення і прокласти маршрут від вашого поточного місцезнаходження. Ви також можете вибрати іншу відправну точку, хоча в Google Maps це зробити простіше, ніж у Waze. Waze може не пропонувати чіткого способу зміни початкової точки.

Після встановлення пункту призначення у Waze ви отримаєте різні варіанти маршрутів, які відображають такі деталі, як відстань і час у дорозі для кожного маршруту. Карти Google також пропонують варіанти маршрутів, але зазвичай спочатку показують лише найкращий маршрут. Ви можете переглянути інші маршрути на карті і дізнатися приблизний час у дорозі, хоча для отримання детальної інформації потрібно натиснути на кожен маршрут на карті.

Коли ви починаєте рух за допомогою Карт Google за обраним маршрутом, програма дотримується цього маршруту, якщо не виникають суттєві проблеми. Карти Google зосереджені на тому, щоб ефективно доставляти вас з одного місця в інше без частих змін маршруту. З іншого боку, Waze більш гнучкий і може запропонувати альтернативні маршрути на основі умов реального часу, наприклад, трафіку, про який повідомляють інші користувачі.

Waze надає більш актуальну інформацію про дорожній рух, ніж Google Map.

Google Maps Waze

Обидва додатки використовують дані користувачів для визначення найкращих маршрутів, збираючи інформацію про швидкість руху від інших користувачів. Waze виділяється тим, що надає додаткову інформацію від користувачів, порівняно з Google Maps. Користувачі Waze повідомляють про різні проблеми, такі як затори, аварії та “лежачі поліцейські”, швидко ділячись цією інформацією з іншими користувачами на тому ж маршруті. Звіти Waze часто є точними та своєчасними. З іншого боку, Google Maps тепер дозволяє користувачам повідомляти про подібні проблеми, але він не настільки інтегрований і надійний, як Waze.

Оцінюючи точність між Google Maps і Waze для оцінок часу в дорозі і прибуття, обидва додатки в минулому були загалом схожими. Однак періодичні помилки у Waze викликають занепокоєння, що призводить до потенційно оманливих оцінок часу в дорозі. Хоча обидва додатки можуть пропонувати схожий час у дорозі за нормальних умов, здатність Waze адаптувати маршрути на основі поточних перешкод може стати швидшою альтернативою, якщо під час подорожі виникнуть проблеми.

Інші способи навігації за допомогою Карт Google та Waze Google Maps Waze

Помітна відмінність між Google Maps і Waze полягає в тому, що Waze фокусується виключно на автомобільній навігації, не підтримуючи пішохідні маршрути, маршрути громадського транспорту або велосипедні маршрути, як це робить Google Maps. Хоча автомобільні маршрути Waze технічно можна використовувати для їзди на велосипеді, вони можуть бути не оптимальними, оскільки не враховують велосипедні доріжки та дороги.

На противагу цьому, Google Maps пропонує різноманітні варіанти навігації, включаючи маршрути громадського транспорту, пішохідні та велосипедні маршрути. Вона включає пішохідні доріжки та велосипедні маршрути, недоступні для автомобіля, а також детальну інформацію про авіарейси для довших поїздок. Якщо вам потрібна навігація не лише для водіння, Google Maps пропонує більш комплексне рішення, ніж Waze, який обмежується навігацією для автомобілів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua