Відкриваючи майбутнє: Amazon впроваджує сканування долонь на ходу

Компанія Amazon запустила нову функцію, яка дозволяє легко підписатися на сервіс розпізнавання долонь прямо зі свого телефону. Ця функція стала можливою завдяки запуску додатка Amazon One, який тепер доступний на пристроях iOS та Android. За допомогою цього додатку ви можете зробити знімок своєї долоні, створити обліковий запис і почати сканувати долоню в місцях, які підтримують цю технологію верифікації.

Більше ніякого фізичного сканування долоні

Amazon Palm Scanning

До цього оновлення користувачам доводилося фізично відвідувати магазини, щоб зареєструватися в Amazon One. Ця послуга дозволяє здійснювати покупки або підтверджувати свій вік за допомогою відбитка долоні, пов’язаного з вашим обліковим записом Amazon. Спочатку послуга була доступна у всіх магазинах Whole Foods у США та деяких магазинах Panera Bread. Крім того, вона була доступна на понад 150 стадіонах, в аеропортах, спортзалах і магазинах.

Amazon One використовує генеративний ШІ для вивчення структури вен на долоні, створюючи унікальне числове представлення, яке він розпізнає, коли ви скануєте руку в магазині. Важливо, що для ідентифікації використовуються необроблені зображення долоні.

На мобільних пристроях Amazon використовує штучний інтелект для зіставлення фотографії, зробленої камерою телефону, з зображеннями в ближньому інфрачервоному діапазоні, отриманими з пристрою Amazon One. Щоб скористатися послугою, необхідно додати спосіб оплати в додаток і завантажити фотографію, що посвідчує особу, якщо потрібна перевірка віку. Крім того, до сервісу можна прив’язати програми лояльності, сезонні абонементи та абонементи у спортзал.

Безпека технології сканування долонь Amazon

Amazon Palm Scanning

Попри занепокоєння щодо конфіденційності, Amazon запевняє користувачів, що зображення долоні та вен негайно шифруються та надсилаються до високозахищеної зони в хмарі AWS Cloud, розробленої для Amazon One. У цій захищеній зоні Amazon створює підпис вашої долоні.

Amazon також підкреслює, що новий додаток включає додаткові рівні виявлення підробок. Крім того, користувачі не можуть зберігати або завантажувати зображення долоні на свої телефони. Втім, деякі користувачі все ще можуть побоюватися надавати свої відбитки долонь для зручності, оскільки, на відміну від пароля, відбиток долоні не можна змінити, якщо відбудуться фізичні зміни.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
8
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
4
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: