Oppo анонсувала перші в індустрії смартфони з підтримкою 5.5G

Забудьте про 5G, на підході щось більш пікантне. 5G-Advanced, також відомий як 5.5G або 5GA, є наступним стандартом мобільного зв’язку. Багато звітів вказують на значні зусилля, які технологічні компанії докладають для того, щоб зробити 5.5G реальністю. І ось, перші смартфони з підтримкою 5.5G були анонсовані, починаючи з серії Oppo Find X7.

5.5G має не лише забезпечити вищу швидкість, але й підвищити загальну продуктивність мережі. Мережа обіцяє бути на 300% швидшою, зі швидкістю до 10 Гбіт/с в низхідному напрямку та 1 Гбіт/с у висхідному. Крім того, такі ключові функції, як розбиття мережі на сегменти та штучний інтелект (ШІ), сприятимуть покращенню мережевого зв’язку. China Mobile активно працює над тим, щоб зробити 5.5G доступним, плануючи до 2024 року покрити понад 300 великих міст, надаючи пріоритет таким мегаполісам, як Пекін, Шанхай і Гуанчжоу.

Серія Oppo Find X7 отримала підтримку 5.5G

Oppo Find X7 Series Set To Receive 5.5G Support

Останнім досягненням стала інтеграція підтримки 5.5G в смартфони. Пост Піта Лау, директора з виробництва Oppo, натякає на те, що Oppo Find X7 Ultra працює на 5GA-з’єднанні. Компанія офіційно оголосила, що навіть звичайний Oppo Find X7 буде підтримувати це нове підключення, що робить його першим у своєму роді.

Oppo Find X7 Series Set To Receive 5.5G Support

Базовий Oppo Find X7 оснащений процесором Dimensity 9300, в той час, як версія Ultra оснащена Snapdragon 8 Gen3. Обидві моделі підтримуватимуть новий стандарт 5G-Advanced. Ця розробка прокладає шлях для багатьох смартфонів до новітніх мережевих технологій. Буде цікаво побачити, як 5.5G відрізняється від 5G в реальних сценаріях використання.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua