Інновації Microsoft: Copilot тепер доступний у локальних облікових записах Windows 11

Нещодавно корпорація Майкрософт випустила Windows 11 Insider Preview Build 26090 для учасників каналів Dev і Canary. Цей випуск знаменує собою прогрес у двох ключових сферах: розширена функціональність локальних облікових записів і постійне вдосконалення користувацького інтерфейсу.

Copilot у Windows 11 Insider Preview Build 26090

Microsoft Copilot

Основне оновлення включає інтеграцію Copilot, помічника зі штучним інтелектом від Microsoft, з локальними обліковими записами Windows. Раніше доступ до Copilot мали лише користувачі з обліковими записами Microsoft. Хоча обліковий запис Microsoft все ще потрібен для початкового налаштування в стабільних збірках Windows 11, це оновлення дозволяє користувачам локальних облікових записів використовувати Copilot – з обмеженням до 10 взаємодій, перш ніж буде потрібен логін Microsoft або Entra ID. Це натякає на можливе розширення сумісності Copilot з локальними обліковими записами в майбутньому.

Ще однією помітною зміною є видалення водяного знаку, який зазвичай з’являється на фоні робочого столу в незавершених збірках, що свідчить про вищий рівень завершеності розробки для збірки 26090.

Щодо користувацького інтерфейсу, Microsoft експериментує з новою лівосторонньою навігаційною панеллю для віджетів. Ця панель призначена для спрощення навігації між віджетами та інструментами, такими як Microsoft Discover, покращуючи користувацький досвід та можливість їх виявлення. Однак розгортання цієї функції буде поступовим, що передбачає подальші вдосконалення перед ширшою доступністю.

Збірка також включає покращення стабільності для усунення потенційних помилок і збоїв. Важливо зазначити, що всі функції збірки 26090 наразі доступні лише для Windows Insiders, але будуть включені до майбутніх загальнодоступних оновлень Windows 11.

Це оновлення відображає постійні зусилля корпорації Майкрософт, спрямовані на покращення взаємодії з користувачами Windows 11. Розширюючи можливості Copilot і вдосконалюючи користувацький інтерфейс, корпорація Майкрософт демонструє свою відданість як функціональності, так і естетиці. За умови продовження тестування та розробки ці функції можуть значно покращити загальний досвід роботи з Windows 11 для ширшого кола користувачів.

Джерело

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: