Vivo X100 Ultra: типстер пророкує, що це найочікуваніший флагман з камерою 2024 року

На початку цього року компанія Vivo випустила в Індії смартфони X100 та X100 Pro, обидва з яких мають гідні технічні характеристики, що породило великі очікування щодо їхнього старшого брата, Vivo X100 Ultra. Хоча офіційної інформації про цей телефон немає, чутки про нього ходять вже давно. Тепер надійне джерело поділилося деякими цікавими новинами про нього.

Викривач впевнений у можливостях камери Vivo X100 Ultra

Vivo X100 Ultra

За даними Digital Chat Station, відомого оглядача, Vivo X100 Ultra, також відомий як Vivo X100U, називають найочікуванішим флагманом з камерою 2024 року, виходячи з доопрацьованого апаратного забезпечення смартфона. Якщо хтось шукає смартфон, орієнтований на камеру, Vivo X100 Ultra може стати наступним великим претендентом.

Наразі, джерело не розкриває подробиць про “доопрацьоване апаратне забезпечення” камери Vivo X100U. Багато хто порівнює його з Xiaomi 14 Ultra. Один ентузіаст з Японії навіть продемонстрував ці порівняння у своєму Твіттері.

Vivo X100 Ultra

Цей твіт підкреслює порівняння між Vivo X100U та флагманом Xiaomi, згадуючи про потенційний телеоб’єктив у пропозиції Vivo. Чутки припускають, що Vivo X100U може мати чотири камери з 50-Мп основним сенсором Sony LYT-900 та AMOLED-дисплеєм Samsung E4. Очікується, що модель Ultra буде оснащена флагманським процесором Snapdragon 8 Gen 3.

Vivo X100 Ultra

Переходячи до релізу, нещодавно інсайдер Digital Chat Station повідомив, що Vivo X100 Ultra буде відкладено з квітня, і він може з’явитися не раніше травня 2024 року. Отже, можливо, нам доведеться почекати ще трохи, перш ніж цей телефон нарешті буде представлений.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua