Samsung запускає One UI 6.1 з метою охопити 100 мільйонів користувачів Galaxy AI

Компанія Samsung офіційно випустила оновлення One UI 6.1, яке розширює сферу застосування ШІ на ширший спектр пристроїв. Оновлення, яке буде доступне для різних моделей Galaxy, включаючи Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5, серії Galaxy S23, Galaxy S23 FE і Galaxy Tab S9, знаменує собою значний крок до демократизації технології ШІ для понад 100 мільйонів користувачів у всьому світі.

One UI 6.1

Розширення Galaxy AI на більшу кількість пристроїв

Нещодавній пресреліз Samsung підкреслює прагнення компанії зробити ШІ більш доступним для користувачів по всьому світу. Впроваджуючи оновлення One UI 6.1 на старих пристроях Galaxy, Samsung не тільки покращує досвід використання мобільного ШІ, але й надає користувачам інноваційні можливості. Оновлення надає безліч нових можливостей ШІ на таких пристроях, як Galaxy S23, S23 , S23 Ultra, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5, Tab S9, Tab S9 і Tab S9 Ultra.

One UI 6.1

Рушійні сили інновацій та доступності

Віцепрезидент Samsung Нік Портер (Nick Porter) висловив бачення компанії щодо охоплення понад 100 мільйонів користувачів у всьому світі за допомогою Galaxy AI. Цей стратегічний крок має на меті революціонізувати спосіб взаємодії користувачів зі своїми пристроями. Він також пропонує такі функції, як Circle для пошуку, Live Translate для телефонних дзвінків та Interpreter для особистих розмов. Крім того, в ньому є такі функції, як Chat Assist в Samsung Keyboard, Note Assist в Samsung Notes і Generative Edit в додатку Gallery. Ці функції не лише покращують комунікацію, але й підвищують продуктивність і творчість, роблячи ШІ невіддільною частиною екосистеми Galaxy.

На завершення слід зазначити, що випуск Samsung оновлення One UI 6.1 є важливою віхою в інтеграції технології штучного інтелекту в повсякденне використання мобільних пристроїв. Розповсюджуючи Galaxy AI на ширший спектр пристроїв, Samsung прокладає шлях до більш ефективного користувацького досвіду. Це також створює основу для майбутнього, в якому штучний інтелект безперешкодно увійде в життя мільйонів користувачів Galaxy по всьому світу.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
5
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: