Нові інструменти штучного інтелекту та розширені можливості Google Maps

Компанія Google представила низку оновлень для своєї платформи Google Maps, які використовують штучний інтелект (ШІ) для покращення користувацького досвіду. Ці вдосконалення спрямовані на надання користувачам більш повної та доступної інформації про різні локації. За допомогою Google AI користувачі тепер мають доступ до більш детальної інформації про місця на карті, що покращує їхній загальний досвід роботи з Картами Google.

Нові функції Карт Google Google Maps

В останньому оновленні Карт Google з’явилося кілька нових функцій, спрямованих на покращення користувацького досвіду. Одним з помітних доповнень є включення фотографій та відгуків, що пропонують короткі підсумки того, що люди цінують у певних місцях. За допомогою технології штучного інтелекту Карти тепер можуть розпізнавати страви в ресторанах, надаючи таку інформацію, як вартість, наявність та дієтичні обмеження, що враховуються. Ці функції надають користувачам цінну інформацію для прийняття обґрунтованих рішень при дослідженні різних місць на карті.

Компанія Google оголосила про оновлення Карт Google, яке спрощує пошук корисних списків рекомендацій від найкращих сайтів та спільноти Карт. Спочатку воно буде доступне в окремих містах США та Канади. Щоб отримати доступ до цієї функції, користувачі можуть знайти потрібне місто і провести пальцем, щоб переглянути кураторські списки рекомендацій, складені людьми, знайомими з цією місцевістю. Ці списки включають категорії “Тенденції”, “Найкращі” та “Перлини”, що висвітлюють популярні місця, які варто відвідати мандрівникам. Цього тижня функція запрацює у 40 містах, а в майбутньому планується її розширення на більшу кількість міст.

Створення списків на Картах Google Google Maps

На додаток до оновлень рекомендацій, Google впроваджує нові інструменти кастомізації для створення списків на Картах. Користувачі тепер мають можливість впорядковувати місця у своїх списках відповідно до своїх уподобань. Вони також можуть додавати посилання на контент із соціальних каналів, щоб розширити свої списки. Ці оновлення списків будуть доступні на пристроях Android та iOS пізніше цього місяця, згідно з оголошенням Google.

Нарешті, навігаційний додаток отримав оновлений дизайн з чистішим домашнім екраном і меншою кількістю вкладок для покращення навігації користувачів. Користувачі також можуть очікувати на нові кольори позначок на карті, що полегшить пошук об’єктів, які їх цікавлять. Ці оновлення мають на меті покращити загальний користувацький досвід роботи з додатком, надаючи більш інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та чіткіші візуальні підказки для дослідження локацій.

What’s your Reaction?
Cool
5
Cool
Happy
6
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
7
Interesting
Sad
7
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua