Серія Google Pixel 9 включатиме три моделі з потенційною зміною суфікса XL

Google готується до оновлення своєї лінійки смартфонів з майбутнім випуском серії Pixel 9. Компанія йде проти свого традиційного підходу, випускаючи три різні моделі замість однієї чи двох. Ця нова стратегія віддзеркалює тактику Apple, яка пропонує кілька розмірів в межах флагманської лінійки. За даними 91mobiles, Google планує представити три смартфони Pixel 9 цієї осені, включаючи Pixel 9 Pro і Pixel 9 Pro “XL”, як показано на попередніх рендерах OnLeaks.

Google Pixel 9 Pro 5K Renders

Відкриваємо тріо: Pixel 9 Pro XL, Pixel 9 Pro та Pixel 9

Нещодавні витоки та звіти свідчать про те, що серія Pixel 9 від Google складатиметься з трьох моделей: Pixel 9 Pro XL, Pixel 9 Pro та стандартного Pixel 9. Дизайн стандартного Pixel 9, згідно з витоками, має плоскі краї, а не вигнутий дизайн серії Pixel 8. Розміри екранів для цих моделей наступні:

  • Pixel 9 Pro XL: 6,5 дюймів
  • Pixel 9 Pro: 6,1 дюйма
  • Pixel 9: 6,03 дюйма

Рішення зменшити розмір екрана Pixel 9 Pro XL порівняно з його попередником, Pixel 8 Pro, свідчить про те, що Google враховує інтереси користувачів, які віддають перевагу меншим телефонам. Пропонуючи різні розміри, Google прагне знайти баланс між розміром екрана та комфортом користувача.

Можливості камери та дизайн

І Pixel 9 Pro XL, і Pixel 9 Pro будуть оснащені складною потрійною системою камер на задній панелі, що обіцяє високоякісні фотографії в більш компактній формі. Дизайн стандартного Pixel 9 відповідає витокам, демонструючи прямокутні межі та яскраво виражені закруглені кути.

Google Pixel 9

Готуючись до запуску серії Pixel 9, Google зосереджується на інноваціях та користувацькому досвіді. Очікується, що Pixel 8A та Pixel Fold 2 будуть представлені на майбутній конференції для розробників Google I/O у травні, але хвилювання щодо серії Pixel 9 також зростає. Завдяки різноманітній лінійці та вдосконаленим функціям, представлення компанією Google тріо смартфонів Pixel 9 сигналізує про сміливий крок до переосмислення своїх пропозицій у сфері смартфонів.

Отже, майбутня серія Pixel 9 від Google включає три моделі з різними розмірами екранів і розширеними можливостями камер, що знаменує собою стратегічний зсув у лінійці смартфонів компанії. Орієнтуючись на вподобання користувачів та інновації, Google знову вводить суфікс XL, щоб запропонувати різноманітний асортимент пристроїв, що свідчить про багатообіцяльну еволюцію флагманських пропозицій смартфонів.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua