Патент Apple на розумне кільце розкриває можливості гри в камінь, папір, ножиці

Минулого року компанія Samsung представила унікальний продукт під назвою Galaxy Ring, призначений для відстеження фітнесу, здоров’я та сну. Схоже, що Apple працює над аналогічним продуктом, щоб конкурувати з Galaxy Ring. В Інтернеті було оприлюднено новий патент на “розумний” перстень Apple, який демонструє його універсальне застосування. Цікаво, що патент навіть демонструє, як Apple Smart Ring використовується для гри у відому гру “Камінь, папір, ножиці”.

Apple Smart Ring Patent Reveals It Can Play ‘Rock, Paper, Scissors’

Відкриття нового патенту було зроблено компанією Ithome. У цьому патенті робиться акцент на жестах, зокрема на виявленні контакту “шкіра-до-шкіри” і на тому, як Apple Smart Ring може визначати взаємозв’язок між різними частинами тіла, щоб уможливити різні жести. Ця технологія дозволяє персню інтерпретувати такі жести, як щипок, ковзання і навіть гра в “камінь, папір, ножиці”.

Хочете пограти в “Камінь, папір, ножиці” з Apple Smart Ring?

Apple Smart Ring Patent

Apple відома своєю бездоганною екосистемою, і цілком ймовірно, що компанія вивчає способи інтеграції Smart Ring в цю екосистему. Розумний перстень потенційно може вдосконалити інші продукти Apple, такі як Vision Pro, пропонуючи управління за допомогою жестів.

Apple Smart Ring Patent

Хоча цей патент наразі є лише ідеєю, він представляє захоплюючу можливість для майбутнього. Можливо, Apple дійсно розглядає можливість розробки “розумного” кільця, щоб конкурувати з Samsung Galaxy Ring.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
5
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: