Останній патент Apple на акумулятор для iPhone збільшує час автономної роботи, зберігаючи при цьому розмір

Нещодавно компанія Apple отримала революційний патент від Відомства США з питань торговельних марок і патентів, спрямований на вдосконалення технології акумуляторів iPhone з метою збільшення ємності акумулятора та подовження терміну його служби без збільшення розміру пристрою. Патент під назвою “Елементи живлення з виступами під прямим кутом” був поданий у вересні 2021 року і офіційно опублікований 26 березня 2024 року, демонструючи інноваційні досягнення Apple у сфері акумуляторних технологій.

iPhone battery technology

Інновації в технології акумуляторів

У патенті Apple досліджуються різні методи підвищення продуктивності акумуляторів, такі як сепаратори, складені сепаратори та з’єднані між собою компоненти акумулятора. Ці вдосконалення мають на меті збільшити місткість акумулятора понад чинні стандарти та підвищити загальну ефективність. Впроваджуючи ці інноваційні технології, Apple прагне одночасно підвищити місткість та ефективність акумуляторів.

iPhone battery technology

Дизайнерські рішення для майбутніх iPhone

Одним із ключових аспектів патенту Apple є рішення щодо маркування за допомогою стратегічного позиціювання. Такий підхід дозволяє створювати майбутні акумулятори для iPhone зі збільшеною місткістю та ефективним використанням простору. Завдяки розміщенню роз’ємів та етикеток під різними кутами, в тому числі перпендикулярно до основного напрямку, дизайн Apple покращує ефективність використання простору та структурну цілісність, що призводить до підвищення продуктивності акумулятора.

iPhone battery technology

Зосередженість компанії Apple на передових технологіях акумуляторів демонструє її прагнення до покращення користувацького досвіду завдяки підвищенню продуктивності акумуляторів. Компанія продовжує впроваджувати інновації в технологічній галузі, розробляючи акумулятори зі збільшеною місткістю, подовженим терміном служби та чудовими характеристиками. Цей патент знаменує собою значний крок у реалізації місії Apple з революції в технології акумуляторів і прокладає шлях для майбутніх моделей iPhone з більш довговічними акумуляторами в компактному формфакторі, щоб задовольнити наростальні потреби споживачів.

Патент Apple “Елементи живлення з виступами під прямим кутом” демонструє інноваційний підхід компанії до вдосконалення технології виробництва акумуляторів для iPhone. Метою є розробка майбутніх акумуляторів для iPhone зі збільшеною місткістю та структурною цілісністю, що підкреслює прихильність Apple до покращення користувацького досвіду. Цей патент є значним досягненням на шляху Apple до інноваційних технологій акумуляторів і створює основу для більш довговічних акумуляторів у майбутніх моделях iPhone.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
12
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua