Витік зображення розкриває особливості Realme GT Neo 6 SE

Realme готується до запуску свого новітнього смартфона, GT Neo 6 SE. Компанія поділилася деякими ключовими деталями про телефон, зокрема про його процесор, вказуючи на те, що це буде пристрій, орієнтований на продуктивність. Однак, остання новина на сьогодні – витік інформації про телефон. Нове зображення, що потрапило в мережу, розкриває дизайн Realme GT Neo 6 SE. Давайте подивимось на витік нижче, а потім на підтверджену інформацію про пристрій.Realme GT Neo 6 SE

Про витік смартфона повідомив ресурс Ithome. Користувач Weibo поділився витоком зображення, розкриваючи дизайн задньої панелі смартфона. На зображенні видно корпус задньої камери телефону, що являє собою великий прямокутний модуль з двома круглими вирізами для камер. Це підтверджує, що Realme GT Neo 6 SE матиме подвійну задню камеру та витончений дизайн.

Realme GT Neo 6 SE

Щодо вірогідності цього витоку, то вона є високою, оскільки інформатор Digital Chat Station нещодавно поділився ескізом пристрою, який відповідає сьогоднішньому зображенню, що з’явилося в мережі. Інформатор також зазначив, що пристрій легкий і тонкий, що видно на витоку зображення.

Realme GT Neo 6 SE: що ми знаємо на цей момент

Realme GT Neo 6 SE

Нещодавно Realme підтвердила, що майбутній телефон буде працювати на базі процесора Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3. Це говорить про високу продуктивність пристрою. Як і попередні моделі GT, GT Neo 6 SE, як очікується, матиме швидку зарядку, можливо, близько 100 Вт. Хоча дата релізу поки що невідома, зважаючи на витоки, що циркулюють в Інтернеті, ми очікуємо, що смартфон скоро з’явиться в Китаї.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
4
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 2.8 з 5 )
GizChina.Com.Ua