Не виключено, що Apple iOS 18 не підтримуватиме сервіси генеративного ШІ через побоювання щодо конфіденційності користувачів

Марк Гурман (Mark Gurman) розповідає про майбутню систему iOS 18 від Apple, яка розкриває підхід компанії до інтеграції технології штучного інтелекту та її потенційний вплив на конфіденційність користувачів. Гурман припускає, що зосередженість Apple на ШІ в iOS 18 відрізнятиме її від конкурентів, оскільки пріоритет конфіденційності користувачів буде надаватися більш консервативною стратегією.

iOS 18
Копірайт зображення: 9to5mac

Унікальний погляд Apple на технологію штучного інтелекту

Очікується, що після презентації iOS 18 на WWDC 2024 Apple заглибиться у свою позицію щодо технології штучного інтелекту. Гурман зазначає, що внутрішні плани Apple щодо інтеграції ШІ є більш обережними порівняно з конкурентами, що відображає постійні зусилля компанії, спрямовані на розв’язання проблем конфіденційності, пов’язаних з функціями ШІ. Звіти свідчать про те, що Apple вивчає способи розв’язування проблем конфіденційності за допомогою можливостей ШІ, що, можливо, призведе до рішення уникати партнерства з такими компаніями, як Google, у сфері генеративних послуг ШІ в iOS 18.

Переговори та партнерства у сфері штучного інтелекту

Переговори Apple з такими технологічними гігантами, як Google, OpenAI та Anthropic, підкреслюють її прагнення до інновацій у сфері ШІ. Поки тривають переговори з Google про підтримку Gemini у функціях чат-бота, власний штучний інтелект Apple буде виконувати найважливіші фонові завдання в новій системі. Переговори з китайською компанією Baidu підкреслюють стратегічне партнерство з метою розширення можливостей генеративного ШІ.

Можлива співпраця з Google щодо послуг генеративного ШІ в iOS 18 свідчить про відкритість Apple до партнерства у сфері розвитку ШІ. Однак Гурман припускає, що обережний підхід Apple до конфіденційності може вплинути на рішення про інтеграцію сервісів генеративного ШІ в iOS 18, демонструючи прихильність компанії до захисту даних користувачів і конфіденційності в технологіях ШІ.

Таким чином, стратегія інтеграції штучного інтелекту в нову систему Apple підкреслює акцент на конфіденційності та безпеці даних користувачів. Попри те, що компанія вивчає можливості партнерства для розвитку ШІ, остаточне рішення про підтримку генеративних сервісів ШІ в iOS 18 відображатиме прихильність Apple до конфіденційності користувачів. З розвитком технологій підхід Apple до технології штучного інтелекту підкреслює баланс між інноваціями та довірою користувачів і їхньою конфіденційністю.

What’s your Reaction?
Cool
4
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
3
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
2
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 2.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua