Індійський варіант Realme 12x 5G запропонує найшвидшу швидкість зарядки у своїй категорії

Realme 12X 5G нещодавно був представлений в Китаї як доступний смартфон від китайського бренду. Тепер, схоже, Realme готується до глобального випуску Realme 12X 5G, оскільки сертифікати вказують на швидкий запуск в Індії. Крім того, новий звіт припускає, що індійський варіант Realme 12X 5G матиме деякі відмінності в порівнянні з китайською версією. Подивімось на те, що ми знаємо на цей момент.

Зміни в індійській версії Realme 12X 5G

realme 12x

Попередні сертифікати для глобальної версії Realme 12X 5G були помічені в Інтернеті, а новий звіт від 91Mobiles припускає, що індійська ітерація матиме зміни порівняно з китайською моделлю. Помітною відмінністю є включення підтримки швидкої зарядки SUPERVOOC потужністю 44 Вт в індійському варіанті. Ця технологія швидкої зарядки дозволяє телефону заряджатися від 0 до 50% акумулятора приблизно за 30 хвилин, а також має можливість зворотної зарядки, що робить його одним з найшвидше заряджаючих телефонів у своєму сегменті. На противагу цьому, китайська версія підтримує максимальну швидкість зарядки 15 Вт.

Крім того, у звіті згадується про впровадження “динамічної кнопки” в індійському Realme 12X 5G, яка схожа на версію Realme для iPhone – Action Button. Користувачі можуть призначити цій кнопці різні функції, такі як швидке ввімкнення DND та режиму польоту, і її можна налаштувати відповідно до індивідуальних уподобань. Ця функція була вперше представлена в Realme 12, а тепер з’явиться і в майбутньому телефоні.

Weight of Realme 12X

Окрім цих змін, очікується, що індійська версія Realme 12X 5G буде дзеркальним відображенням китайського варіанту в більшості аспектів, оснащена 6,67-дюймовим FHD-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц і піковою яскравістю 625 ніт, що працює на базі процесора MediaTek Dimensity 6100. Після завершення численних сертифікацій запуск Realme 12X 5G в Індії здається неминучим.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 3.4 з 5 )
GizChina.Com.Ua