Whatsapp тепер дозволяє закріплювати кілька повідомлень

WhatsApp нещодавно випустив значне оновлення своїх можливостей управління повідомленнями. Тепер користувачі можуть закріпити до трьох повідомлень в одному чаті, незалежно від того, чи це індивідуальна розмова, чи групова. Це вдосконалення розширює наявну функцію “закріплення повідомлень”, яка раніше була обмежена лише одним повідомленням в чаті.

Покращена організація в чатах WhatsApp: Закріплення кількох повідомлень для впорядкованого спілкування

Визначення пріоритетності ключової інформації:

Марк Цукерберг оголосив, що це оновлення дозволяє користувачам визначати пріоритетність важливої інформації в чаті. Закріплюючи повідомлення, користувачі можуть переконатися, що важливі деталі, такі як важливі дати, порядок денний зустрічей або важливі посилання, будуть легко доступні на початку розмови. Ця функція впорядковує спілкування, особливо у швидких групових чатах, де інформація може швидко загубитися в морі повідомлень.

Механіка закріплення:

Користувачі мають можливість закріплювати різні типи контенту і встановлювати тривалість закріплених повідомлень. Текстові повідомлення, зображення та опитування можуть бути закріплені. Закріплене повідомлення з’являється у вигляді банера у верхній частині чату і залишається там на визначений користувачем період – 24 години, 7 днів або 30 днів. Останнє закріплене повідомлення має пріоритет, і користувачі можуть легко переміщатися між кількома закріпленими повідомленнями, натискаючи на банер.

Процес закріплення повідомлень простий та інтуїтивно зрозумілий. Користувачам потрібно лише довго натиснути на потрібне повідомлення, вибрати “Закріпити” з контекстного меню і вибрати бажану тривалість. Хоча між платформами можуть бути незначні відмінності, основна функціональність залишається незмінною.

Міркування щодо групового чату:

У групових чатах адміністратори можуть контролювати, чи можуть учасники закріплювати повідомлення. Коли повідомлення закріплюється, системне сповіщення інформує всіх учасників групи та ідентифікує особу, яка його закріпила. Однак важливо пам’ятати, що нові учасники, які приєдналися після того, як повідомлення було закріплено, не побачать його. Крім того, ті, хто очистив історію чату, видалив повідомлення перед закріпленням або втратив доступ до чату, не матимуть доступу до закріпленого повідомлення.

Обмеження та альтернативи:

Хоча можливість “закріпити кілька повідомлень” є цінним доповненням, вона має певні обмеження. Таку інформацію, як адреси, не можна закріплювати на невизначений термін і потрібно повторно закріплювати кожні 30 днів. Для таких випадків у WhatsApp передбачена функція “зірочки”, яка дозволяє користувачам додавати повідомлення до закладок для подальшого використання без обмежень у часі, пов’язаних із закріпленням. Це пропонує більш постійне рішення для конкретних потреб.

Широка доступність:

Функція закріплення наразі доступна на всіх основних платформах: Android, iOS, Веб та Десктоп. Це гарантує узгоджену функціональність незалежно від пристрою чи операційної системи, яким користувач віддає перевагу.

На завершення, оновлення WhatsApp, яке дозволяє закріплювати кілька повідомлень, дає користувачам змогу впорядкувати спілкування та визначити пріоритетність важливої інформації в чатах. Ця функція в поєднанні з наявними інструментами, такими як виділення повідомлень, дає користувачам надійний набір можливостей для управління інформаційним потоком і підтримання порядку в розмовах.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
6
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 2 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: