Оновлений переглядач файлів Microsoft 365 – тепер можна переглядати понад 300 форматів файлів

Нещодавно корпорація Майкрософт суттєво вдосконалила програму для перегляду файлів у Microsoft 365, докорінно змінивши спосіб взаємодії користувачів із різними типами файлів у OneDrive, SharePoint і Teams. Це вдосконалення усуває необхідність завантажувати файли або встановлювати спеціальні програми для попереднього перегляду файлів, забезпечуючи безперебійну роботу користувачів з файлами, створеними не в Office. Згідно із заявою для преси Microsoft, користувачі можуть зручно переглядати файли, включаючи PDF-файли, відео, креслення CAD, файли Photoshop тощо, без необхідності завантажувати файли або встановлювати спеціальні програми для відповідних форматів файлів на своїх пристроях.

microsoft 365 file viewer

Розширена функціональність засобу перегляду файлів

Оновлений переглядач файлів тепер підтримує понад 300 форматів файлів, що дає змогу користувачам переглядати широкий спектр вмісту, зокрема PDF-файли, відео, креслення САПР, файли Photoshop тощо, безпосередньо в Microsoft 365. Це вдосконалення спрощує процес перегляду та підвищує продуктивність, усуваючи необхідність перемикатися між різними програмами або завантажувати файли для перегляду.

Впровадження функції копіювання

На додаток до розширення підтримки форматів файлів, корпорація Майкрософт планує впровадити функцію Copilot у переглядачі файлів у травні. Це оголошення було зроблено в нещодавній публікації в блозі. Ця інноваційна функція дозволить користувачам створювати анотації до будь-якого файлу у програмі для перегляду та ставити запитання про вміст файлів, що сприятиме співпраці та взаєморозумінню.

microsoft 365 file viewer

Удосконалення програми для перегляду файлів у Microsoft 365 означають значне поліпшення взаємодії з користувачами та підвищення продуктивності їхньої роботи. Розширюючи підтримку форматів файлів, впроваджуючи розширені функції, такі як Copilot, і надаючи базові можливості редагування зображень і створення анотацій до файлів, корпорація Майкрософт задовольняє наростальні потреби сучасних користувачів, яким потрібні ефективні інструменти для безперешкодної роботи з різними типами контенту в середовищі Microsoft 365. Це вдосконалення відображає прагнення корпорації Майкрософт надавати інноваційні рішення, які дають користувачам змогу працювати розумніше, ефективно співпрацювати та досліджувати нові можливості цифрових робочих процесів.

What’s your Reaction?
Cool
3
Cool
Happy
4
Happy
Shaking
2
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: