Meta Quest 2 VR тепер коштує від $200, натякаючи на нові гарнітури початкового рівня

Meta, компанія, що стоїть за популярною VR-гарнітурою Meta Quest 2, нещодавно внесла значні корективи в ціни. Версія гарнітури на 128 ГБ тепер постійно доступна за $200, а версія на 256 ГБ – за $270. Таке зниження цін є частиною стратегічного кроку Meta, спрямованого на те, щоб зробити технологію віртуальної реальності більш доступною для широкої аудиторії, підкреслюючи доступність та інклюзивність на ринку віртуальної реальності.

Meta Quest 2 VR

Стратегічне коригування цін Meta

Зниження ціни на Meta Quest 2 свідчить про цілеспрямовані зусилля Meta щодо демократизації технології віртуальної реальності. Знижуючи вартість своєї флагманської гарнітури, Meta прагне залучити більше користувачів і розширити доступність досвіду віртуальної реальності. Ця ініціатива не тільки підвищує привабливість Meta Quest 2 для споживачів, але й закладає основу для потенційного впровадження нових моделей в лінійці Quest.

Meta Quest 2 VR

Наслідки дій Мета

Галузеві аналітики roadtovr припускають, що коригування цін Meta може передвіщати швидкий запуск моделі початкового рівня в серії Quest 3. Звіти від IT Home натякають на появу Meta Quest 3 Lite, також відомого як “Quest 3S”. Чутки припускають, що цей варіант початкового рівня лінійки Quest 3 матиме роздільну здатність 1832 x 1920 пікселів на одне око, як і Quest 2, і пропонуватиме додаткову пам’ять об’ємом 128 ГБ або 256 ГБ. Ця новинка відповідає стратегії Meta, спрямованій на обслуговування ширшого кола споживачів і надання різних рівнів VR-досвіду відповідно до різних уподобань і бюджетів.

Meta Quest 2 VR
Джерело: RadioTimes

На завершення, рішення Meta знизити ціну на Meta Quest 2 до 200 доларів є значним кроком в індустрії віртуальної реальності на шляху до більш доступної і дешевої технології віртуальної реальності. Оскільки Meta потенційно представляє нові гарнітури початкового рівня в серії Quest 3, ландшафт VR-досвіду буде розвиватися, пропонуючи користувачам різноманітні можливості для дослідження захопливих віртуальних світів.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
3
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: