Перед підпискою на YouTube Premium: ТОП-5 факторів, які варто взяти до уваги

Коли реклама заважає робочому процесу, особливо коли руки зайняті інструментами та засобами для чищення, це може розчаровувати. Одним з обхідних шляхів є використання розширення для блокування реклами у вашому веббраузері під час перегляду навчальних відео на YouTube. Це допоможе запобігти перериванню відео рекламою, що дозволить вам зосередитися на своєму завданні, не відволікаючись на сторонні речі. Крім того, ви можете підписатися на YouTube Premium, щоб переглядати відео без реклами, в автономному режимі та у фоновому режимі.

Якщо реклама на YouTube вам заважає, YouTube Premium може бути рішенням. З YouTube Premium ви можете пропустити рекламу на YouTube і YouTube Music, отримати доступ до таких функцій, як завантаження, автоматичне відтворення відео, режим “картинка в картинці”, а також насолоджуватися кращою якістю відео. Однак є кілька речей, які слід знати, перш ніж підписатися на YouTube Преміум.

Експериментальні функції YouTube Premium

Як передплатник Преміум, ви можете спробувати нові функції ще до того, як вони стануть загальнодоступними. Ці функції є експериментальними і все ще перебувають у розробці. Щоб отримати доступ до них, перейдіть на сторінку нових функцій, перегляньте варіанти і натисніть кнопку “Спробувати” для функції, яка вас зацікавила.

Ви можете спробувати лише один експеримент за раз. Якщо ви хочете спробувати інший, ви можете вимкнути поточний експеримент на тій же сторінці функцій. Кожен експеримент має певну тривалість, яка вказана в описі. Наразі єдиною доступною експериментальною функцією є Playables, тобто ігри, які можна відтворювати безпосередньо на YouTube.

Дешевші преміумплани та умови YouTube

Хоча індивідуальна підписка на YouTube Premium коштує $13,99 на місяць, існують і більш доступні варіанти:

  1. Річний план: $139.99
  2. Сімейний план: $22,99 на місяць для п’яти членів сім’ї
  3. Студентський план: $7,99 на місяць

Ці дешевші плани мають певні умови. Річні плани доступні лише для індивідуальних підписок у певних місцях, і на них не можна підписатися, якщо у вас вже є активна підписка. Сімейні плани мають обмеження щодо кількості членів та місця проживання, тоді як студентські мають специфічні вимоги до членів та обмеження щодо тривалості.

Обмеження щодо потокового мовлення

YouTube Преміум усуває рекламу для безтурботного перегляду потокового відео, але YouTube все ще має певні обмеження щодо потокового мовлення. Наприклад, потокова передача фільмів має обмеження на пристрої, а потокова передача музичних відео обмежена одним пристроєм за раз.

Обмеження на завантаження відео

Однією з важливих переваг YouTube Premium є можливість завантажувати відео для перегляду в режимі офлайн. Однак ці завантажені відео мають термін придатності, обмеження на пристрої та обмеження на доступність контенту.

Розташування та переваги YouTube Преміум

YouTube Преміум доступний приблизно в 110 населених пунктах по всьому світу, але під час подорожей за межами підтримуваних територій деякі переваги можуть тимчасово не діяти. Музичні переваги залишаються незмінними навіть у непідтримуваних регіонах, забезпечуючи безперебійну трансляцію та завантаження музики.

Висновок

Враховуючи вартість і обмеження, YouTube Premium пропонує перегляд без реклами, завантаження і фонове відтворення, з обмеженнями на пристрої, потокове передавання, завантаження і подорожі. Чи варто воно того, залежить від ваших потреб і бюджету.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
2
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 4 оцінки, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: