Блокнот у Windows 11 тепер містить функцію перевірки правопису

Нещодавно корпорація Майкрософт розширила функціональність свого інтегрованого додатка “Блокнот” у Windows 11 новим оновленням, яке запроваджує перевірку орфографії.

Ця нова функція перевірки орфографії тепер доступна в каналах Dev і Canary програми Windows Insider, інтегрована в Блокнот. Учасники програми Windows Insider можуть отримати доступ до оновлення, встановивши Блокнот версії 11.2402.18.0 з Microsoft Store.

Інсайдери Windows 11 отримали доступ до перевірки орфографії в Блокноті

Копірайт зображення: Windowslatest

Подібно до Microsoft Word і браузера Edge, перевірка правопису в Блокноті тепер виділяє неправильно написані слова червоним підкресленням і пропонує запропоновані варіанти виправлення після клацання правою кнопкою миші на слові. Крім того, було додано функцію автоматичного виправлення, яка автоматично виправляє типові помилки в реальному часі для подальшого покращення процесу написання. Перевірка орфографії в Блокноті підтримує кілька мов, забезпечуючи широку мовну підтримку для користувачів з усього світу.

Інтеграція перевірки орфографії в Блокнот є значним досягненням, оскільки усуває необхідність перемикатися між різними програмами для редагування тексту та перевірки орфографії. Завдяки цій новій функції, увімкненій за замовчуванням, користувачі можуть легко використовувати перевірку орфографії у звичному середовищі Блокнота.

Наразі перевірка орфографії доступна лише учасникам програми Windows Insider в останній тестовій версії Windows 11 на каналах Dev і Canary. Щоб скористатися цією функцією, користувачі повинні оновити Блокнот до версії 11.2402.18.0 через Microsoft Store, щоб бути в курсі останніх удосконалень.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: