Android 15 представляє нову функцію спільного використання аудіо для декількох навушників

Нещодавно компанія Google представила другу попередню версію Android 15 для розробників, яка відкрила низку нових функцій, що розширюють можливості системи Android. Одне з ключових оновлень – інноваційна функція обміну аудіофайлами, яка дозволяє користувачам ділитися медіа з іншими за допомогою сумісних навушників.

Android 15 Audio Sharing

Нове меню “Обмін аудіо” в налаштуваннях Android 15

В останній версії операційної системи Android з’явилося нове меню “Спільний доступ до аудіо” в розділі “Підключені пристрої” програми “Налаштування”. У цьому меню користувачі можуть знайти перемикач “Спільний доступ до аудіо” та опцію “Відтворити тестовий звук”. Натиснувши на останню, ви почуєте короткий рингтон для підтвердження підключення навушників. Крім того, видно текст “Налаштування потоку”, хоча наразі він не відображає жодного вмісту.

Технологія Bluetooth Auracast і майбутні наслідки

Хоча ця функція ще не працює повністю, вона пов’язана з технологією Bluetooth Auracast. Auracast дозволяє одному передавачу, такому як телефон або комп’ютер, транслювати звук на кілька навушників і динаміків одночасно. Цей прогрес у технології Bluetooth відкриває різні можливості, включаючи групове прослуховування, допомогу людям з вадами слуху та уможливлення послуг мовного перекладу.

Зосередженість Android 15 на спільному використанні аудіо вказує на рух у напрямку покращення користувацького досвіду та розширення функціональності Bluetooth-з’єднання. Попри те, що ця функція все ще перебуває в розробці та не повністю функціонує в поточній версії, її потенціал революціонізувати обмін мультимедійними даними між кількома пристроями очевидний.

Впровадження можливостей обміну аудіо в Android 15 знаменує собою значний прогрес у підключенні мобільних пристроїв та взаємодії з користувачами. Оскільки Google продовжує вдосконалювати і безперешкодно інтегрувати цю функцію в екосистему Android, користувачі можуть розраховувати на більш захопливий і спільний аудіодосвід, що робить обмін музикою, відео та іншими медіафайлами легким і приємним для кожного.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 5 оцінок, середнє 3.8 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: