Серія Apple iPhone 16/Pro буде оснащена технологією надвузької рамки та збільшеним розміром дисплея

Майбутня серія iPhone 16 від Apple готова здійснити революцію на ринку смартфонів завдяки технології надвузької рамки, яка покращить співвідношення екрана до корпусу та збільшить розмір дисплея до максимуму. За даними корейського видання SisaJournal, Apple має намір представити нову технологію Border Reduction Structure (BRS) в лінійці iPhone 16, спрямовану на значне зменшення ширини рамки навколо екрану дисплея. Цей інноваційний підхід передбачає згортання внутрішніх мідних дротів у більш компактну структуру, що дозволить зробити рамки тоншими та забезпечити більш захопливий досвід перегляду у всіх чотирьох моделях серії iPhone 16, випуск яких запланований на другу половину цього року.

iPhone 16

Технологічні досягнення для покращеного дисплея

Прагнення Apple впровадити технологію BRS означає значний прогрес у дизайні смартфонів. Попри попередні проблеми, пов’язані з розсіюванням тепла, нещодавні вдосконалення в цій галузі активізували зусилля Apple щодо використання ультратонких рамок у серії iPhone 16. Минулого року Apple успішно зменшила ширину рамки моделі iPhone 15 Pro до вражаючих 1,5 мм за допомогою лиття під низьким тиском (LIPO), продемонструвавши прагнення компанії розширювати межі в технології дисплеїв.

Еволюція розмірів і формфакторів дисплеїв

Очікується, що моделі iPhone 16 Pro стануть провідниками інновацій у сфері дисплеїв, оскільки, за деякими даними, розмір екрана значно збільшиться порівняно з попередніми моделями. IPhone 16 Pro буде оснащений 6,27-дюймовим дисплеєм, тоді як більший iPhone 16 Pro Max зможе похвалитися просторим 6,85-дюймовим екраном, пропонуючи користувачам більш захопливий візуальний досвід. Ці більші дисплеї вимагатимуть незначного збільшення висоти та ширини пристроїв, що забезпечить Apple додатковий внутрішній простір для розміщення вдосконалених компонентів, таких як більші акумулятори для тривалого використання.

iPhone 16 Ultra CAD Renders

У перспективі плани Apple передбачають використання великих 6,27-дюймових і 6,86-дюймових дисплеїв для моделей iPhone 17 і iPhone 17 Plus відповідно, офіційний запуск яких заплановано на 2025 рік. Цей стратегічний крок підкреслює прихильність Apple до постійних інновацій та еволюції дизайну, гарантуючи, що кожна нова ітерація флагманських смартфонів Apple надаватиме найсучасніші функції та неперевершений користувацький досвід.

Насамкінець, інтеграція Apple технології надвузької рамки в iPhone 16 є значним кроком вперед у дизайні смартфонів, пропонуючи користувачам більші дисплеї та витонченіші формфактори. Використовуючи інноваційні рішення, такі як BRS, і надаючи пріоритет вдосконаленню тепловідведення, Apple продовжує встановлювати нові стандарти для мобільних технологій, зміцнюючи свою позицію лідера галузі.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
5
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
3
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Постійна авторка сайту gizchina.com.ua

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
GizChina.Com.Ua