OPPO представляє нові окуляри OPPO Air Glass 3 на виставці MWC 2024, демонструючи інноваційні рішення в епоху штучного інтелекту

Нещодавно на виставці MWC 2024, яка проходила в Барселоні, OPPO представила прототип нового покоління окулярів доповненої реальності OPPO Air Glass 3. OPPO Air Glass 3 може підключатися до OPPO Andes GPT через смартфон, забезпечуючи новий досвід роботи зі штучним інтелектом. Напередодні заходу OPPO також оголосила про створення Центру штучного інтелекту OPPO і випустила White Paper OPPO AI Smartphone, що знаменує собою нову еру, в якій відбувається перехід від звичайних смартфонів до AI смартфонів.

На виставці MWC цього року компанія OPPO у співпраці з Qualcomm Technologies, Inc. і стартапом AlpsenTek представила новий алгоритм AI Motion, заснований на технології гібридного зорового сенсора (HVS), що додає чіткості фото- і відеознімання високошвидкісних рухомих об’єктів. Крім того, OPPO представила низку продуктів з партнерами, наприклад: Google, Qualcomm Technologies і MediaTek, і оголосила, що користувачі смартфонів OPPO незабаром зможуть під’єднати свої телефони до Microsoft Copilot.

Найлегші у світі бінокулярні окуляри зі штучним інтелектом

Завдяки здатності розуміти різні типи даних (текст, зображення, відео та аудіо), мультимодальна технологія AI здатна обробляти й інтерпретувати складніші користувацькі сценарії, відкриваючи новий потенціал у голосовій і візуальній взаємодії. Керуючись цим баченням, OPPO представила абсолютно новий прототип OPPO Air Glass 3, щоб вивчити можливості технології штучного інтелекту, заснованої на співпраці між пристроями XR (розширеної реальності) і смартфонами.

Вагою всього 50 грамів, OPPO Air Glass 3 оснащені хвилеводом зі скловолокна власної розробки з коефіцієнтом рефракції 1,70, рівномірністю яскравості дисплея понад 50% і піковою яскравістю понад 1000 ніт. У сукупності це гарантує, що OPPO Air Glass 3 забезпечують досвід носіння, подібний до досвіду носіння звичайних окулярів, водночас забезпечуючи найкращий повноколірний дисплей у своєму роді. Завдяки доступу до OPPO AndesGPT, що надається застосунком Air Glass APP на смартфоні, користувачам потрібно лише злегка натиснути на дужку OPPO Air Glass 3, щоб активувати AI голосового асистента і почати виконання завдань.

OPPO Air Glass 3 також підтримує сенсорну взаємодію, за допомогою якої можна легко відтворювати музику, здійснювати голосові дзвінки, відображати інформацію, переглядати кольорові зображення тощо. Окуляри мають технологію зворотного звукового поля, відкриту акустичну конструкцію з чотирма мікрофонами та інші інновації, які покращують шумоізоляцію для забезпечення високої якості звуку та посиленого захисту приватності.

Освоєння штучного інтелекту з новим центром штучного інтелекту OPPO

Штучний інтелект давно є основним напрямком інвестицій та розвитку OPPO, і зараз компанія робить низку кроків, щоб підняти AI до рівня ядра своєї довгострокової стратегії зростання. 20 лютого OPPO створила OPPO AI Center, покликаний зосередити ресурси компанії на дослідженнях і розробках у галузі ШІ та стимулювати передові, орієнтовані на користувача дослідження технологій і додатків, що мають на меті надати переваги AI кожному.

У рамках цього прагнення серія OPPO Reno11 та OPPO Find N3 на світових ринках будуть оснащені низкою функцій генеративного AI, таких як OPPO AI Eraser, протягом другого кварталу 2024 року. У майбутньому OPPO інтегрує функції генеративного AI в більшу кількість продуктів OPPO на світових ринках, включно з наступним поколінням серії Reno, що дасть змогу більшій кількості користувачів оцінити розумний, потужний і зручний спосіб життя з підтримкою AI.

Станом на 31 грудня 2023 року OPPO надала понад 3,160 міжнародних патентів, пов’язаних зі штучним інтелектом. Спираючись на багаторічний досвід роботи в галузі AI, OPPO нещодавно випустила “White Paper AI Smartphone”, що містить всебічний аналіз і прогноз щодо майбутніх тенденцій і ключових застосувань AI. У документі зазначається, що смартфони зі штучним інтелектом прийдуть на зміну традиційним смартфонам і спричинять нову революцію в індустрії мобільних телефонів.

Побудова екосистеми штучного інтелекту через спільні інновації

Зріла екосистема штучного інтелекту вимагає відкритої співпраці в усій галузі. Отже, компанія OPPO приєднується до стартапу AlpsenTek, що займається розробкою датчиків зорового розпізнавання руху, і Qualcomm Technologies, щоб продемонструвати спільні зусилля, спрямовані на використання гібридних технологій зорового розпізнавання з використанням нового алгоритму AI Motion. Розроблений під керівництвом OPPO, AI Motion може виробляти розмиття зображення та інтерполяцію зображень з високою частотою кадрів для використання у високошвидкісних камерах на основі комбінації традиційних даних зображення RBG і даних про рух, отриманих за допомогою технології EVS (Event Vision Sensing). Використовуючи AI Motion, смартфони дають змогу розв’язати проблему розмиття зображень і фотографій, що дає змогу знімати сповільнені відео зі швидкістю 960 кадрів на секунду в роздільній здатності 4K. А використання даних EVS для точного вирівнювання рухомих об’єктів між кадрами покращує динамічний діапазон і роздільну здатність.

Провідні технології та продукти OPPO отримують визнання в галузі завдяки можливостям штучного інтелекту

На OPPO ODC 2023 компанія представила свою першу модель генеративного штучного інтелекту AndesGPT, здатну до самонавчання, з функціями поліпшення діалогу, персоналізації та спільної роботи з хмарними пристроями. Спираючись на можливості AndesGPT, OPPO представила нову функцію AI Eraser на нових смартфонах OPPO Find X7 Series. Відвідувачі стенда Qualcomm Technologies на виставці MWC цього року змогли випробувати вражаючі ефекти, створені AI Eraser, і потужну продуктивність OPPO Find X7 Ultra. На стенді MediaTek компанія OPPO продемонструвала використання функції AI Eraser на смартфоні OPPO Find X7.

Тим часом серія інноваційних продуктів OPPO, включно з OPPO Find X7 Ultra та серією Find N3, також була представлена на Google Android Partner Walk, демонструючи всебічну співпрацю між OPPO та Google.

Під час заходу OPPO і Microsoft оголосили, що тісно співпрацюватимуть і досліджуватимуть технологію штучного інтелекту для поліпшення користувацького досвіду на різних пристроях. Незабаром завдяки Microsoft Link to Windows і новому плагіну користувачі OPPO зможуть використовувати Copilot для створення контенту, перекладу текстових повідомлень і пошуку адрес на своїх смартфонах через підключений ПК.

Оскільки стартап-спільнота також відіграє важливу роль у розвитку штучного інтелекту, OPPO скористалася можливістю на MWC 4YFN, щоб представити шість стартап-команд у зоні натхнення OPPO Inspiration Zone. Серед технологій, які будуть продемонстровані стартапами – безконтактна технологія моніторингу здоров’я, інтелектуальна система діагностики для проведення прослуховування серця та легенів, AR-гра та інші додатки, що демонструють величезний потенціал впровадження технологій штучного інтелекту.

Згідно зі своєю місією “Технології для людства, доброта для світу”, OPPO продовжить інвестувати в розробку і застосування ШІ, тісно співпрацюючи з партнерами по всьому світу, щоб впроваджувати провідні в галузі продукти та послуги, що надають користувачам розширений досвід роботи з мобільними пристроями, створюючи при цьому більш відкриту і просунуту глобальну технологічну екосистему.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
2
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua