GPT 5 вийде влітку

OpenAI, провідна компанія з досліджень і розробок у галузі штучного інтелекту, наближається до запуску GPT-5, наступної ітерації своєї надзвичайно успішної генеративної моделі штучного інтелекту GPT-4. Хоча офіційна дата релізу не підтверджена, звіти вказують на потенційне розгортання влітку 2024 року, з певною гнучкістю в графіку.

OpenAI готується випустити GPT-5, свою модель ШІ наступного покоління

ChatGPT on iOS

Індустрія з нетерпінням чекає на вихід GPT-5. Генеральний директор OpenAI Сем Альтман натякнув на великий реліз цього року під час нещодавнього подкасту з Лексом Фрідманом. Business Insider повідомив, що деякі корпоративні клієнти вже бачили демонстрації можливостей GPT-5. Ці демонстрації підкреслили вищу продуктивність моделі порівняно з GPT-4, а один з керівників відзначив її “суттєве покращення” Зокрема, GPT-5 продемонстрував вражаючу здатність адаптуватися до конкретних випадків використання, що свідчить про високий рівень універсальності.

OpenAI проводить ретельне навчання для GPT-5, за яким буде широке тестування безпеки. Ця фаза тестування містить детальну оцінку для виявлення та усунення потенційних ризиків до того, як модель буде випущена для громадськості.

Впровадження нової моделі може стати поворотним моментом для OpenAI, зміцнивши її позиції лідера в галузі ШІ. Очікується, що корпоративні продажі стануть значним джерелом доходу для компанії, використовуючи розширені можливості GPT-5 і потенціал для трансформації різних галузей.

На закінчення, майбутній запуск GPT-5 знаменує собою нову еру в технології штучного інтелекту, обіцяючи розширені можливості та функції, які потенційно можуть змінити те, як підприємства використовують штучний інтелект у своїх операціях.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
5
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
2
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 2 оцінки, середнє 1.5 з 5 )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: