TikTok представив нову програму для винагороди творців контенту

У сфері соціальних медіа TikTok представив нову програму винагород для авторів. Програма покликана винагороджувати авторів за їхній цікавий та креативний контент. Нова програма монетизації платформи, відома як Creator Rewards, готова революціонізувати спосіб винагороди творців контенту за їхню наполегливу працю та творчість. Використовуючи чотири основні показники, включаючи “пошукову цінність”, ця нова програма має на меті справедливо і прозоро винагороджувати авторів за їхній внесок у розвиток платформи.

Програма Creator Rewards від TikTok надає фінансову компенсацію творцям контенту на платформі на основі таких показників, як вподобання, поширення та коментарі. Мета – винагородити авторів, які генерують високу залученість і створюють цінний контент. Крім того, платформа враховуватиме “пошукову цінність” контенту автора, щоб стимулювати створення контенту, який легко знайти і яким легко ділитися.

TikTok Creator Rewards Program
Копірайт зображення: TikTok

Програма винагород за створення контенту продовжить визнавати високоякісний, оригінальний контент, який триває довше однієї хвилини. Вона використовує вдосконалений алгоритм нагородження, заснований на чотирьох ключових показниках: оригінальність, тривалість відтворення, пошукова цінність та залучення аудиторії.

Як взяти участь у програмі?

Щоб отримати право на участь у Програмі винагород для авторів TikTok, обліковий запис автора повинен мати хорошу репутацію. Він повинен мати щонайменше 10 000 підписників і 100 000 переглядів за попередні 30 днів. Крім того, вони повинні бути не молодше 18 років, щоб мати право на участь у програмі винагород для творців. Крім того, автори повинні бути в курсі вимог та інструкцій програми, щоб мати змогу повною мірою скористатися перевагами, які вона пропонує.

Оригінальність визначається як високоякісна робота, яка є виразно авторською, виражає точку зору автора або інноваційний метод у спосіб, який говорить з аудиторією. Крім того, тривалість п’єси враховує час перегляду та відсоток завершення. Крім того, замість того, щоб надавати перевагу акаунтам з надмірною кількістю відео, нова методологія нагороджує акаунти з чітким і цікавим контентом.

Крім того, вподобання, коментарі та поширення від аудиторії підвищують цінність матеріалів продюсерів у програмі. Статистику, яка називається “пошукова цінність”, встановлюють для матеріалів відповідно до часто використовуваних пошукових фраз. Користувачі підвищують цінність контенту, шукаючи популярні теми. Творці можуть використовувати нещодавно представлений інструмент Creator Search Insights, щоб краще зрозуміти, які теми популярні в Пошуку, і отримати ідеї для контенту, який приваблює глядачів TikTok. За результатами перегляду реклами спільнотою нова формула також автоматично компенсуватиме авторам рекламну цінність їхніх акаунтів.

Як працює програма?

Автори, які мають право на участь у програмі Creator Rewards, отримуватимуть виплати на основі своїх показників за чотирма основними метриками, згаданими вище. Чим більше залучення отримує контент автора, тим вищою буде його виплата. TikTok також враховуватиме загальну якість та релевантність контенту автора при визначенні виплат. Це гарантує, що автори отримують винагороду за створення цінного контенту, який резонує з їхньою аудиторією.

Програма Creator Rewards важлива, оскільки вона надає творцям контенту можливість монетизувати свою роботу на платформі. Винагороджуючи авторів за їхню наполегливу працю та творчість, TikTok визнає цінність, яку вони приносять платформі, і заохочує їх продовжувати створювати високоякісний контент. Крім того, програма допомагає вирівняти ігрове поле для авторів усіх розмірів, даючи кожному шанс заробляти на своєму контенті.

Нова інформаційна панель програми винагород для творців

Оновлена інформаційна панель Creator Rewards Program тепер надає авторам оновлену аналітику та дані, що дозволяє більше кастомізувати та глибше аналізувати ефективність їхнього контенту. Зрештою, автори зможуть отримати доступ до інформації про свої очікувані винагороди, кваліфіковані перегляди та відповідність вимогам програми, що дасть їм інструменти, необхідні для адаптації їхньої контент-стратегії для досягнення успіху.

Кожне відео тепер матиме окремі сторінки для RPM (дохід на мільйон) та кваліфікованих переглядів. Там творці зможуть знайти детальну інформацію про ці фактори. Це включає в себе тенденції переглядів, аналітику та пояснення, які допоможуть авторам зрозуміти, що впливає на їхні прибутки та як вони можуть оптимізувати свій контент для досягнення ще кращих результатів.

Автори також матимуть легкий доступ до своїх останніх виплат. Це дозволить їм вести надійний облік своїх попередніх заробітків. Крім того, вони зможуть заздалегідь дізнатися, на що вони можуть розраховувати в майбутніх виплатах. Така прозорість гарантує, що автори завжди будуть в курсі своїх заробітків і зможуть планувати відповідно до них.

Creator Academy: Ваш універсальний ресурс

Одним з ключових компонентів нової програми винагород для авторів TikTok є Creator Academy. Creator Academy, яка тепер доступна в додатку Creator Tools, є всеосяжним освітнім центром. Вона надає творцям ресурси, курси, статті, відео та ідеї для додаткового керівництва їхньою подорожжю в TikTok. Вміст доступний сімома різними мовами, а в майбутньому буде додано ще більше. Creator Academy замінює Портал для творців, пропонуючи більш впорядкований і зручний досвід для творців.

Щоб переконатися, що у творців є вся необхідна інформація під рукою. Доступ до Creator Academy тепер можна отримати безпосередньо з інформаційної панелі. Цей ресурс надає авторам швидкий та легкий доступ до інформації про програму та її правила. Це допомагає їм залишатися в курсі всіх вимог та найкращих практик для максимізації свого заробітку.

Окрім Creator Academy, TikTok також удосконалив модуль монетизації в інструментах для творців у додатку. Творці можуть отримати доступ до детального аналізу доходів, який показує, як їм платять через інструменти, які вони використовують. Цей централізований хаб дозволяє їм виконувати всі операції, пов’язані з монетизацією. Творці також можуть отримувати індивідуальну аналітику та персоналізовані рекомендації на основі їхнього контенту. На додаток, огляд усіх пропозицій TikTok з монетизації. Крім того, модуль містить спеціальний набір тематичних досліджень, що висвітлюють успішних авторів. Він включає найбільш використовувані функції та інструменти для додаткового натхнення.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua