«ХУАВЕЙ УКРАЇНА» ОРГАНІЗУВАЛА ФОРУМ ПРО ІНВЕСТИЦІЇ, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ЗАКОНОДАВСТВО В ГАЛУЗІ ЗБЕРІГАННЯ ЕНЕРГІЇ

15 березня 2024 року компанія “Хуавей Україна” організувала форум, присвячений інвестиціям, технологіям та законодавству у сфері зберігання енергії (УЗЕ) під назвою “Зберігай та накопичуй”. В цьому форумі провідні українські та міжнародні експерти енергетичного ринку обговорили тенденції і виклики у галузі УЗЕ, а також розглянули інновації, інвестиційні можливості та законодавче регулювання сектора. Особлива увага була приділена стимулюванню енергетичної галузі України.

Сьогодні установки зберігання енергії вже допомагають забезпечити стабільність енергетичної галузі України. Глобальний досвід впровадження інноваційних систем зберігання енергії в інших країнах підтверджує їх необхідність. Наприклад, акумуляторні установки зберігання енергії від Huawei ефективно розв’язують проблеми балансування відновлюваних джерел енергії, надають допоміжні послуги, вирівнюють споживання та забезпечують резервне живлення для споживачів. Безпека користувачів, їхнього майна та інвестицій є основою проєктування обладнання Huawei.

«Система накопичення енергії Huawei — це кардинальний перехід до екологічної та надійної енергосистеми. Це рішення — не просто наше технічне досягнення. Воно є символом відданості Huawei принципам сталого розвитку, що має на меті скорочення викидів вуглекислого газу та побудову кращого майбутнього для наступних поколінь. Ми інвестуємо не лише у технології, а й у добробут України та всієї планети», — говорить Тоні Цао, виконувач обов’язків генерального директора компанії «Хуавей Україна».

Лише системи зберігання енергії можуть забезпечити енергетичну незалежність завдяки використанню відновлюваних джерел енергії.

«Компанія Huawei по-справжньому віддана інноваціям і сталому розвитку в енергетичному секторі, особливо щодо систем зберігання енергії. Сьогодні ми раді представити наші нові продукти — акумуляторні системи накопичення енергії комерційного та індустріального масштабу для виробництв, сонячних електростанцій на власне споживання та ємністю 200 кВт·год для протидії блекаутам, а також великомасштабні інтегровані контейнерні системи, які забезпечуватимуть стабільність енергосистеми завдяки наданню допоміжних послуг. Huawei розуміє вирішальну роль сонячної енергії у забезпеченні сталого майбутнього. Тому на цей форум ми запросили фахівців і експертів із різних країн для обміну досвідом та ідеями, які б допомогли окреслити майбутнє інноваційних систем накопичення енергії в Україні та поза її межами», — коментує Чжао Сюечжен, директор департаменту Digital Power, «Хуавей Україна».

На шляху до декарбонізації енергетики Україні УЗЕ відіграють важливу роль в інтеграції ВДЕ (відновлюваних джерел енергії) до енергетичного міксу та створенні розумної енергосистеми України. До того ж УЗЕ сприятимуть екологічній трансформації бізнесів завдяки більш ефективній децентралізації та збільшенню споживання енергії із ВДЕ. Так, УЗЕ забезпечують резервне живлення та оптимізацію власного споживання електроенергії для організацій, а також допомагають прогнозувати генерацію сонячних чи вітрових станцій. Важливо, що у перспективі УЗЕ дозволять реалізувати такі технології, як Smart Grid, Microgrid, Demand Side, віртуальні електростанції, а також підвищити рівень менеджменту, керування попитом, роботи у локальних мережах тощо.

Довідки

Компанія Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 207 000 співробітників у більше ніж 170 країнах, які обслуговують 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. Упродовж 2022-2023 років компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні й активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: huawei.com/ua.

Huawei Digital Power працює над інтеграцією цифрових технологій силової електроніки, розробкою екологічно чистої електроенергії та можливістю оцифровування енергії для енергетичної революції заради кращого, екологічнішого майбутнього. Провідні рішення компанії широко застосовуються у проєктах із впровадження технологій фотовольтаїки для великих електростанцій промислового призначення, комерційного та промислового секторів, а також побутових сонячних електростанцій. Huawei Digital Power зосереджений на сферах екологічно чистого виробництва електроенергії, електрифікації транспорту та побудови зеленої інфраструктури ІКТ.

What’s your Reaction?
Cool
2
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: