Honor Magic6 Pro: Лідер у технології камерофонів

DxOMark, авторитетний авторитет в оцінці камер смартфонів, надав Honor Magic6 Pro видатну оцінку в 158 балів. Це досягнення перевершує топових конкурентів, таких як Samsung Galaxy S24 Ultra, Huawei Mate 60 Pro, iPhone 15 Pro Max та більшість флагманських смартфонів (за винятком нетестованого Xiaomi 14 Ultra).

Honor Magic6 Pro вийшов на перше місце в тестуванні камер DxOMark

Honor Magic6 Pro перевершує інші смартфони в різних ключових аспектах. DxOMark підкреслює його здатність передавати яскраві та природні кольори як на фотографіях, так і на відео. Крім того, універсальна система камер телефону забезпечує виняткову деталізацію на різних рівнях масштабування. Автофокусування незмінно швидке і точне, що гарантує чіткі результати. Велика глибина різкості камери дозволяє чітко фокусуватися на об’єктах, що знаходяться на різних відстанях, в межах одного знімка. Вона також вражає широким динамічним діапазоном, точно відтворюючи сцени зі збалансованою експозицією навіть у складних умовах освітлення.

Однак DxOMark визнає деякі обмеження. У певних сценаріях, особливо в умовах недостатнього освітлення, обробка може призвести до неприродного відтворення деталей як на фотографіях, так і на відео. Збільшення масштабу може призвести до подібних артефактів. Відеозапис може страждати від непостійної різкості, особливо в русі. Крім того, на висококонтрастних сценах можуть з’являтися артефакти, а на дуже тьмяних портретах – певна розмитість.

Попри ці незначні недоліки, DxOMark високо оцінює Honor Magic6 Pro: “Цей смартфон демонструє видатні результати в наших тестах камери, забезпечуючи собі перше місце і випереджаючи провідні пристрої, такі як Huawei Mate 60 Pro. Він незмінно перевершує майже у всіх областях тестування, доводячи значний прогрес у порівнянні зі своїм попередником, Magic5 Pro”

Важливо відзначити, що Honor Magic6 Pro не тільки лідирує в категорії основної камери, але й домінує в рейтингу фронтальних камер. Крім того, він посідає перше місце за екраном і часом автономної роботи, а також помітне друге місце за якістю звуку. Завдяки своїм комплексним перевагам, Honor Magic6 Pro стає переконливим вибором для користувачів, які шукають першокласну мобільну фотографію.

What’s your Reaction?
Cool
1
Cool
Happy
1
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
1
Interesting
Sad
1
Sad
Angry
3
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями
Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )
GizChina.Com.Ua